S32304 — Údaje o materiálu
Počet zdrojových záznamů: 15. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.
Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.
Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro S32304 →Posouzení požadavků na materiál
Hledáte materiál S32304?
Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.
Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.
Ponechte vyplněné údaje a zkuste to později nebo kontaktujte website@chqwire.net. Pokud jste již obdrželi potvrzení, neodesílejte požadavky znovu.
S32304 · SAE J405-1998
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Duplexní korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- SAE J405 JUN1998
- Umístění v tabulce
- Tabulka 1, strana 2 / strana 5, poznámky 1–7
- Fyzická strana PDF
- 1、4、5
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | ≤ 2.5 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1.0 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 21.5 ~ 24.5 |
| Ni | 3.0 ~ 5.0 |
| Mo | 0.05 ~ 0.6 |
| N | 0.05 ~ 0.2 |
| Cu | 0.05 ~ 3.0 |
Meze použitelnosti
Podle původní tabulky 1 normy SAE J405 JUN1998; hmotnostní podíly wt%. Poznámka 1: Hodnoty bez rozsahu či dolní meze jsou horní meze; pomlčka znamená nestanoveno, nikoli nulu. Poznámka 5: Cb a Nb označují stejný prvek; legující prvky je nutné ověřit podle příslušného řádku UNS a dodatečných podmínek. Poznámka 4: Běžná analýza uhlíku se vykazuje na 0.01%, nízkouhlíkové typy na 0.001%; jde o přesnost vykazování, nikoli rozšíření mezí složení. Názvy typů v původní tabulce 1 mohou obsahovat obecné názvy nebo poznámky k označení ASTM; vyhledávací aliasy se vytvářejí pouze podle výslovného přiřazení ve stejném řádku, bez automatického posouzení náhrady mezi normami. Skutečným podkladem složení je vydání 1998; předepsané novější vydání nebylo ověřeno a shoda vydání se nepředpokládá.
Podmínky složení
Podle původní tabulky 1 normy SAE J405 JUN1998; hmotnostní podíly wt%. Poznámka 1: Hodnoty bez rozsahu či dolní meze jsou horní meze; pomlčka znamená nestanoveno, nikoli nulu. Poznámka 5: Cb a Nb označují stejný prvek; legující prvky je nutné ověřit podle příslušného řádku UNS a dodatečných podmínek. Poznámka 4: Běžná analýza uhlíku se vykazuje na 0.01%, nízkouhlíkové typy na 0.001%; jde o přesnost vykazování, nikoli rozšíření mezí složení. Názvy typů v původní tabulce 1 mohou obsahovat obecné názvy nebo poznámky k označení ASTM; vyhledávací aliasy se vytvářejí pouze podle výslovného přiřazení ve stejném řádku, bez automatického posouzení náhrady mezi normami. Skutečným podkladem složení je vydání 1998; předepsané novější vydání nebylo ověřeno a shoda vydání se nepředpokládá.
Vysvětlení ověření
Ověření složení a poznámek k tabulce podle odpovídajících označení UNS původního vydání 1998.S32304 · SAE J405-2018
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Duplexní korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Odkaz na historické vydání
- Vydání normy
- SAE J405 JUN1998
- Umístění v tabulce
- Tabulka 1, strana 2 / strana 5, poznámky 1–7
- Fyzická strana PDF
- 1、4、5
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | ≤ 2.5 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1.0 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 21.5 ~ 24.5 |
| Ni | 3.0 ~ 5.0 |
| Mo | 0.05 ~ 0.6 |
| N | 0.05 ~ 0.2 |
| Cu | 0.05 ~ 3.0 |
Meze použitelnosti
Podle původní tabulky 1 normy SAE J405 JUN1998; hmotnostní podíly wt%. Poznámka 1: Hodnoty bez rozsahu či dolní meze jsou horní meze; pomlčka znamená nestanoveno, nikoli nulu. Poznámka 5: Cb a Nb označují stejný prvek; legující prvky je nutné ověřit podle příslušného řádku UNS a dodatečných podmínek. Poznámka 4: Běžná analýza uhlíku se vykazuje na 0.01%, nízkouhlíkové typy na 0.001%; jde o přesnost vykazování, nikoli rozšíření mezí složení. Názvy typů v původní tabulce 1 mohou obsahovat obecné názvy nebo poznámky k označení ASTM; vyhledávací aliasy se vytvářejí pouze podle výslovného přiřazení ve stejném řádku, bez automatického posouzení náhrady mezi normami. Skutečným podkladem složení je vydání 1998; předepsané novější vydání nebylo ověřeno a shoda vydání se nepředpokládá.
Podmínky složení
Podle původní tabulky 1 normy SAE J405 JUN1998; hmotnostní podíly wt%. Poznámka 1: Hodnoty bez rozsahu či dolní meze jsou horní meze; pomlčka znamená nestanoveno, nikoli nulu. Poznámka 5: Cb a Nb označují stejný prvek; legující prvky je nutné ověřit podle příslušného řádku UNS a dodatečných podmínek. Poznámka 4: Běžná analýza uhlíku se vykazuje na 0.01%, nízkouhlíkové typy na 0.001%; jde o přesnost vykazování, nikoli rozšíření mezí složení. Názvy typů v původní tabulce 1 mohou obsahovat obecné názvy nebo poznámky k označení ASTM; vyhledávací aliasy se vytvářejí pouze podle výslovného přiřazení ve stejném řádku, bez automatického posouzení náhrady mezi normami. Skutečným podkladem složení je vydání 1998; předepsané novější vydání nebylo ověřeno a shoda vydání se nepředpokládá.
Vysvětlení ověření
Aktuální složení vychází z původního vydání 1998; originál určeného novějšího vydání nebyl ověřen a shoda mezi vydáními se nepředpokládá.S32304 · ASTM A955/A955M-2020(c)
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- ASTM A955/A955M-2020(c)
- Umístění v tabulce
- Tabulka 2, poznámky A–E; články 1.2,1.6,4.1.3/4.1.6,6.1
- Fyzická strana PDF
- 1、3、4
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | ≤ 2.5 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1.0 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 21.5 ~ 24.5 |
| Ni | 3.0 ~ 5.5 |
| Mo | 0.05 ~ 0.6 |
| N | 0.05 ~ 0.2 |
| Cu | 0.05 ~ 0.6 |
Meze použitelnosti
Slitina složení tohoto záznamu: S32304 / 2304. Tavbové složení tabulky 2 v hmotnostních podílech wt%; kromě rozsahů jde o maxima, výpustky znamenají bez požadavku a nedoplňují se nulou. Druh slitiny UNS a pevnostní stupeň Grade se evidují odděleně. 60/75/80 je soustava ksi, 420/520/550 soustava MPa; slitinu nelze odhadovat z pevnostního stupně. Název 2205 může odpovídat S31803 nebo S32205; používají se samostatně podle potvrzeného UNS a oba rozsahy složení se nesměšují. Norma je pro betonářskou výztuž; automaticky se nepovažuje za dodávaný produkt pro pěchování za studena.
Podmínky složení
Tabulka 2, tavbové složení v hmotnostních podílech wt%; kromě rozsahů jsou všechny hodnoty maximální. Výpustka znamená, že požadavek není stanoven, nikoli nulu. / Druh slitiny UNS a pevnostní třída Grade se evidují odděleně; 60/75/80 patří do soustavy ksi, 420/520/550 do soustavy MPa, z pevnostní třídy nelze odhadovat slitinu. / Název 2205 může odpovídat S31803 nebo S32205; používají se odděleně podle potvrzeného UNS, oba rozsahy složení nelze sloučit. / Norma se vztahuje na ocelovou výztuž do betonu; automaticky neprokazuje dostupnost výrobku pro pěchování za studena.
Vysvětlení ověření
Kontrola jednotlivých položek tabulky 2, poznámek pod čarou a příslušných ustanovení oficiálního anglického vydání 20cS32304 · SAE J405-1998
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- SAE J405 JUN1998
- Umístění v tabulce
- Tabulka 1, strana 2 / strana 5, poznámky 1–7
- Fyzická strana PDF
- 1、4、5
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | ≤ 2.5 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1.0 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 21.5 ~ 24.5 |
| Ni | 3.0 ~ 5.0 |
| Mo | 0.05 ~ 0.6 |
| N | 0.05 ~ 0.2 |
| Cu | 0.05 ~ 3.0 |
Meze použitelnosti
Podle původní tabulky 1 normy SAE J405 JUN1998; hmotnostní podíly wt%. Poznámka 1: Hodnoty bez rozsahu či dolní meze jsou horní meze; pomlčka znamená nestanoveno, nikoli nulu. Poznámka 5: Cb a Nb označují stejný prvek; legující prvky je nutné ověřit podle příslušného řádku UNS a dodatečných podmínek. Poznámka 4: Běžná analýza uhlíku se vykazuje na 0.01%, nízkouhlíkové typy na 0.001%; jde o přesnost vykazování, nikoli rozšíření mezí složení. Názvy typů v původní tabulce 1 mohou obsahovat obecné názvy nebo poznámky k označení ASTM; vyhledávací aliasy se vytvářejí pouze podle výslovného přiřazení ve stejném řádku, bez automatického posouzení náhrady mezi normami. Skutečným podkladem složení je vydání 1998; předepsané novější vydání nebylo ověřeno a shoda vydání se nepředpokládá.
Podmínky složení
Podle původní tabulky 1 normy SAE J405 JUN1998; hmotnostní podíly wt%. Poznámka 1: Hodnoty bez rozsahu či dolní meze jsou horní meze; pomlčka znamená nestanoveno, nikoli nulu. Poznámka 5: Cb a Nb označují stejný prvek; legující prvky je nutné ověřit podle příslušného řádku UNS a dodatečných podmínek. Poznámka 4: Běžná analýza uhlíku se vykazuje na 0.01%, nízkouhlíkové typy na 0.001%; jde o přesnost vykazování, nikoli rozšíření mezí složení. Názvy typů v původní tabulce 1 mohou obsahovat obecné názvy nebo poznámky k označení ASTM; vyhledávací aliasy se vytvářejí pouze podle výslovného přiřazení ve stejném řádku, bez automatického posouzení náhrady mezi normami. Skutečným podkladem složení je vydání 1998; předepsané novější vydání nebylo ověřeno a shoda vydání se nepředpokládá.
Vysvětlení ověření
Byly ověřeny příslušné řádky UNS a poznámky z původního textu 1998; neznamená to ověření novějšího vydání.S32304 · ASTM A240/A240M-2014
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Duplexní korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Záznam původního textu normy
- Vydání normy
- ASTM A240/A240M-2014
- Umístění v tabulce
- Tabulka1 a poznámky pod čarou A–O
- Fyzická strana PDF
- 1、4、6
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | ≤ 2.5 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1.0 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 21.5 ~ 24.5 |
| Ni | 3.0 ~ 5.5 |
| Mo | 0.05 ~ 0.6 |
| N | 0.05 ~ 0.2 |
| Cu | 0.05 ~ 0.6 |
Meze použitelnosti
Tabulka 1, hmotnostní podíly tavbového složení v %; jednotlivé hodnoty bez rozsahu či dolní meze jsou maxima, nestanovené prvky se nedoplňují nulou. Cb a Nb označují stejný prvek; při současném vzorci a pevných mezích se použije přísnější omezení. Norma platí pro tlusté plechy, tenké plechy a pásy; použití drátu pro pěchování za studena a skutečná dodávka vyžadují samostatné ověření. Článek 4.1 dále požaduje splnění příslušných pravidel ASTM A480/A480M; zobrazení tavbového složení tabulky 1 neznamená dokončené ověření A480 a všech přejímacích požadavků výrobku.
Podmínky složení
Tabulka 1, hmotnostní podíly tavbového složení v %; jednotlivé hodnoty bez rozsahu či dolní meze jsou maxima, nestanovené prvky se nedoplňují nulou. Cb a Nb označují stejný prvek; při současném vzorci a pevných mezích se použije přísnější omezení. Norma platí pro tlusté plechy, tenké plechy a pásy; použití drátu pro pěchování za studena a skutečná dodávka vyžadují samostatné ověření. Článek 4.1 dále požaduje splnění příslušných pravidel ASTM A480/A480M; zobrazení tavbového složení tabulky 1 neznamená dokončené ověření A480 a všech přejímacích požadavků výrobku.
Kombinovaná omezení
- Omezení kombinací prvků
- Prvky vyžadující potvrzení údaji z téže tavby a dávky
S32304 · Katalog z oficiálního webu Walsin Lihwa (ocelové polotovary a tyče; název souboru 2024, číslo původního vydání není uvedeno)
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Tyče
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text výrobce byl ověřen
- Vydání dokumentu
- Soubor z oficiálního webu 2024_Walsin_Catalog_YT-JY-1.pdf; uvnitř dokumentu není uvedeno datum vydání ani jeho číslo
- Název dokumentu
- Dostupné značky korozivzdorných ocelí a chemické složení — pro předvalky a tyče z korozivzdorné oceli
- Umístění v tabulce
- Srovnávací tabulka druhů ocelí a chemického složení
- Fyzická strana PDF
- 7
- Jednotka
- Hodnoty v původní tabulce jsou vyjádřeny v procentech; konkrétní základ viz vysvětlení zdroje
- Typ analýzy
- Typ analýzy není uveden
- Výrobce
- Walsin Lihwa / Walsin Lihwa
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Odhad rozsahu podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky; použitelnost vzorce je nutné přezkoumat podle účelu a technologického postupu.
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1.0 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | ≤ 2.5 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | 3.0 ~ 5.5 |
| Cr | 21.5 ~ 24.5 |
| Mo | 0.05 ~ 0.6 |
| Cu | 0.05 ~ 0.6 |
| N | 0.05 ~ 0.2 |
Meze použitelnosti
Katalog z oficiálního webu Walsin Lihwa, strana 7 souboru PDF / tištěná strana 11, řádek 5. Tabulka složení výrobce v %, pro ocelové předvalky a tyče; typ analýzy není uveden. Název souboru na oficiálním webu obsahuje 2024, uvnitř není uvedeno číslo vydání. Nejde o ověřené vydání porovnávané normy ani o záruku dodávky naší společnosti.
Podmínky složení
Původní tabulka uvádí Chemical Composition (%); nerozlišuje tavbovou / výrobkovou analýzu a nelze předpokládat záruku podle odpovídající normy. / Srovnávací sloupec uvádí názvové protějšky v podkladech výrobce; rok normy není uveden a nepovyšují se na ověřené normové záznamy ASTM/GB/JIS/EN/RCC-M. / Různé podmínky S, Ni a Ti/Nb stejnojmenných značek jsou zachovány po původních řádcích; pomlčky nejsou nula.
Vysvětlení ověření
Složení, řádky s různými podmínkami a provázané požadavky byly porovnány s původními obrazy buňku po buňce; anomální řádek označený 303 na straně 10 byl vyloučen.S32304 · ASTM A 314-2025
Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Duplexní korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Stav ověření
- Referenční údaje, původní text není ověřen
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 21.5 ~ 24.5 |
| Cu | 0.05 ~ 0.6 |
| Mn | ≤ 2.5 (dolní mez neuvedena) |
| Mo | 0.05 ~ 0.6 |
| N | 0.05 ~ 0.2 |
| Ni | 3 ~ 5.5 |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Shoda v databázi materiálů nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani pevnost hotového výrobku; potvrzení vyžaduje stav drátu, deformaci, tepelné zpracování a zkoušky skutečného materiálu.
S32304 · ASTM A182/A182M-2018
Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Duplexní korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Stav ověření
- Referenční údaje, původní text není ověřen
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 21.5 ~ 24.5 |
| Cu | 0.05 ~ 0.6 |
| Mn | ≤ 2.5 (dolní mez neuvedena) |
| Mo | 0.05 ~ 0.6 |
| N | 0.05 ~ 0.2 |
| Ni | 3 ~ 5.5 |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Shoda v databázi materiálů nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani pevnost hotového výrobku; potvrzení vyžaduje stav drátu, deformaci, tepelné zpracování a zkoušky skutečného materiálu.
S32304 · ASTM A182/A182M-2025
Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Duplexní korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Stav ověření
- Referenční údaje, původní text není ověřen
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 21.5 ~ 24.5 |
| Cu | 0.05 ~ 0.6 |
| Mn | ≤ 2.5 (dolní mez neuvedena) |
| Mo | 0.05 ~ 0.6 |
| N | 0.05 ~ 0.2 |
| Ni | 3 ~ 5.5 |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Shoda v databázi materiálů nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani pevnost hotového výrobku; potvrzení vyžaduje stav drátu, deformaci, tepelné zpracování a zkoušky skutečného materiálu.
S32304 · ASTM A240/240M-2018
Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Duplexní korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Stav ověření
- Referenční údaje, původní text není ověřen
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 21.5 ~ 24.5 |
| Cu | 0.05 ~ 0.6 |
| Mn | ≤ 2.5 (dolní mez neuvedena) |
| Mo | 0.05 ~ 0.6 |
| N | 0.05 ~ 0.2 |
| Ni | 3 ~ 5.5 |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Shoda v databázi materiálů nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani pevnost hotového výrobku; potvrzení vyžaduje stav drátu, deformaci, tepelné zpracování a zkoušky skutečného materiálu.
S32304 · ASTM A276/A276M-2017
Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Duplexní korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Stav ověření
- Referenční údaje, původní text není ověřen
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 21.5 ~ 24.5 |
| Cu | 0.05 ~ 0.6 |
| Mn | ≤ 2.5 (dolní mez neuvedena) |
| Mo | 0.05 ~ 0.6 |
| N | 0.05 ~ 0.2 |
| Ni | 3 ~ 5.5 |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Shoda v databázi materiálů nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani pevnost hotového výrobku; potvrzení vyžaduje stav drátu, deformaci, tepelné zpracování a zkoušky skutečného materiálu.
S32304 · ASTM A276/A276M-2025
Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Duplexní korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Stav ověření
- Referenční údaje, původní text není ověřen
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 21.5 ~ 24.5 |
| Cu | 0.05 ~ 0.6 |
| Mn | ≤ 2.5 (dolní mez neuvedena) |
| Mo | 0.05 ~ 0.6 |
| N | 0.05 ~ 0.2 |
| Ni | 3 ~ 5.5 |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Shoda v databázi materiálů nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani pevnost hotového výrobku; potvrzení vyžaduje stav drátu, deformaci, tepelné zpracování a zkoušky skutečného materiálu.
S32304 · ASTM A511/A511M-2020
Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Duplexní korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Stav ověření
- Referenční údaje, původní text není ověřen
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 21.5 ~ 24.5 |
| Cu | 0.05 ~ 0.6 |
| Mn | ≤ 2.5 (dolní mez neuvedena) |
| Mo | 0.05 ~ 0.6 |
| N | 0.05 ~ 0.2 |
| Ni | 3 ~ 5.5 |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Shoda v databázi materiálů nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani pevnost hotového výrobku; potvrzení vyžaduje stav drátu, deformaci, tepelné zpracování a zkoušky skutečného materiálu.
S32304 · ASTM A511/A511M-2025
Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Duplexní korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Stav ověření
- Referenční údaje, původní text není ověřen
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 21.5 ~ 24.5 |
| Cu | 0.05 ~ 0.6 |
| Mn | ≤ 2.5 (dolní mez neuvedena) |
| Mo | 0.05 ~ 0.6 |
| N | 0.05 ~ 0.2 |
| Ni | 3 ~ 5.5 |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Shoda v databázi materiálů nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani pevnost hotového výrobku; potvrzení vyžaduje stav drátu, deformaci, tepelné zpracování a zkoušky skutečného materiálu.
S32304 · ASTM A949/A949M-2001
Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Duplexní korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Stav ověření
- Referenční údaje, původní text není ověřen
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 21.5 ~ 24.5 |
| Cu | 0.05 ~ 0.6 |
| Mn | ≤ 2.5 (dolní mez neuvedena) |
| Mo | 0.05 ~ 0.6 |
| N | 0.05 ~ 0.2 |
| Ni | 3 ~ 5.5 |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Shoda v databázi materiálů nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani pevnost hotového výrobku; potvrzení vyžaduje stav drátu, deformaci, tepelné zpracování a zkoušky skutečného materiálu.