← Zpět na předchozí stranuKatalog značek materiálů

ML10-D — Údaje o materiálu

Počet zdrojových záznamů: 3. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.

Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.

Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro ML10-D →

Posouzení požadavků na materiál

Hledáte materiál ML10-D?

Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.

Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.

Prohlédnout výrobky a možnosti zpracování

ML10-D · Q/320582 SGGT503-2025 (vydání 0)

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Kategorie materiálu
Ocel pro pěchování za studena
Podkategorie
Ocel pro pěchování za studena
Forma materiálu
Válcovaný drát
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text výrobce byl ověřen
Vydání dokumentu
Vydání 0 z roku 2025; vydáno 2025-10-29, účinné od 2025-11-07
Název dokumentu
Ocelový válcovaný drát válcovaný za tepla pro pěchování automobilových spojovacích prvků za studena
Umístění v tabulce
Tabulka 1
Fyzická strana PDF
5
Jednotka
Hmotnostní podíl (wt%)
Výrobce
Jiangsu Shagang Steel Co., Ltd.

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

Odhad rozsahu podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky; použitelnost vzorce je nutné přezkoumat podle účelu a technologického postupu.

IIW / CEV:0.1300–0.3067 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí V CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; používá se pro technické posouzení náchylnosti uhlíkových a nízkolegovaných ocelí ke vzniku trhlin za studena při svařování.
Pcm(Ito–Bessyo):0.0950–0.1900 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí V, B Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; používá se především pro nízkouhlíkové nízkolegované oceli, zejména moderní nízkouhlíkové potrubní oceli; je vhodnější pro případy, kdy C přibližně nepřesahuje 0.11%.
CET:0.1100–0.2200 Vypočtený interval při nezávislém uvažování mezních obsahů prvků podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; používá se v systému posouzení předehřevu při svařování feritických ocelí; je nutné zohlednit podmínky použitelnosti EN 1011-2.

Záznam složení

PrvekPožadavky na složení
C0.08 ~ 0.13
Si≤ 0.1 (dolní mez neuvedena)
Mn0.3 ~ 0.6
P≤ 0.02 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
Al≥ 0.02 (horní mez neuvedena)
Cr≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)
Ni≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)
Cu≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)
Mo≤ 0.05 (dolní mez neuvedena)

Meze použitelnosti

Shagang Q/320582 SGGT503-2025 (vydání 0), tabulka 1, řádek 5 (strana 5 souboru PDF), tavbová analýza wt%; platí pro válcovaný drát válcovaný za tepla podle podmínek normy. Stanovuje-li tabulka 1 jinak, mají přednost meze příslušného řádku. Objednávku a skutečnou dodávku je nutné potvrdit samostatně; nejde o příslib dodávky Creation Group.

Podmínky složení

Tabulka 1, tavbová analýza v hmotnostních podílech wt%; pomlčky nejsou nula, neuvedené prvky se nulou nedoplňují. / Článek 6.1.3: zbytkové Cr≤0.20%, Ni≤0.20%, Cu≤0.20%, Mo≤0.05%; zvláštní ustanovení tabulky 1 se řídí příslušnou značkou. / Výrobkem je válcovaný drát průměru 5.0–38mm pro automobilové spojovací součásti, válcovaný za tepla bez zkrutu s řízeným ochlazováním, dodávaný po válcování za tepla. / Tabulka 2: kyslík ≤30×10⁻⁶, dusík ≤70×10⁻⁶; nebyly sloučeny s poli legujících prvků v hmotnostních podílech wt%. / Tvrdost a mechanické údaje podle 6.8/6.9 jsou pouze pro protokol naměřených výsledků, nikoli podklad dodání; všeobecné mechanické hodnoty nebyly doplněny.

Vysvětlení ověření

Tabulka 1 a článek 6.1.3 výrobce, rok 2025, vydání 0, byly porovnány řádek po řádku; samostatné ověření buněk překrytých vodoznakem podle vykreslených původních stran.

ML10-D · Q/320582 SGY503-2024 (vydání 2)

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Kategorie materiálu
Ocel pro pěchování za studena
Podkategorie
Ocel pro pěchování za studena
Forma materiálu
Válcovaný drát
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text výrobce byl ověřen
Vydání dokumentu
Vydání 2 z roku 2024; vydáno 2025-02-14, účinné od 2025-02-18
Název dokumentu
Ocelový válcovaný drát válcovaný za tepla pro pěchování automobilových spojovacích prvků za studena
Umístění v tabulce
Tabulka 1
Fyzická strana PDF
5
Jednotka
Hmotnostní podíl (wt%)
Výrobce
Jiangsu Shagang Group Co., Ltd.

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

Odhad rozsahu podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky; použitelnost vzorce je nutné přezkoumat podle účelu a technologického postupu.

IIW / CEV:0.1300–0.3067 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí V CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; používá se pro technické posouzení náchylnosti uhlíkových a nízkolegovaných ocelí ke vzniku trhlin za studena při svařování.
Pcm(Ito–Bessyo):0.0950–0.1900 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí V, B Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; používá se především pro nízkouhlíkové nízkolegované oceli, zejména moderní nízkouhlíkové potrubní oceli; je vhodnější pro případy, kdy C přibližně nepřesahuje 0.11%.
CET:0.1100–0.2200 Vypočtený interval při nezávislém uvažování mezních obsahů prvků podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; používá se v systému posouzení předehřevu při svařování feritických ocelí; je nutné zohlednit podmínky použitelnosti EN 1011-2.

Záznam složení

PrvekPožadavky na složení
C0.08 ~ 0.13
Si≤ 0.1 (dolní mez neuvedena)
Mn0.3 ~ 0.6
P≤ 0.02 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
Al≥ 0.02 (horní mez neuvedena)
Cr≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)
Ni≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)
Cu≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)
Mo≤ 0.05 (dolní mez neuvedena)

Meze použitelnosti

Shagang Q/320582 SGY503-2024 (vydání 2), tabulka 1, řádek 5 (strana 5 skenovaného PDF), tavbová analýza wt%; starší vydání účinné od roku 2025, měsíc 2, oddělené od SGGT503—2025 vydání 0. Objednávku a dodávku je nutné potvrdit samostatně; nejde o příslib dodávky Creation Group.

Podmínky složení

Naskenovaný originál vydání 2 z roku 2024, tabulka 1, tavbová analýza v hmotnostních podílech wt%; pomlčky nejsou nula. / Článek 6.1.3: zbytkové Cr≤0.20%, Ni≤0.20%, Cu≤0.20%, Mo≤0.05%; zvláštní ustanovení tabulky 1 se řídí příslušnou značkou. / Sloupec AlT tabulky 1 je dolní mez celkového hliníku; B má ve starším vydání vlastní sloupec, Ti, Ni, V apod. jsou v poznámkách. / Tabulka 2: kyslík ≤30×10⁻⁶, dusík ≤70×10⁻⁶; nebyly sloučeny s poli legujících prvků v hmotnostních podílech wt%. / Výrobkem je válcovaný drát válcovaný za tepla pro automobilové spojovací součásti; naměřená tvrdost a mechanické údaje podle 6.8/6.9 nejsou podkladem dodání, všeobecné vlastnosti nebyly doplněny.

Vysvětlení ověření

Tabulka 1 skenovaného originálu z roku 2024, vydání 2, byla vizuálně porovnána řádek po řádku. Složení značek stejného názvu odpovídá roku 2025, vydání 0; starší vydání neobsahuje ML35-D a SAE1018-D.

ML10-D · Q/320582 SGY503-2024 (vydání 1)

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Kategorie materiálu
Ocel pro pěchování za studena
Podkategorie
Ocel pro pěchování za studena
Forma materiálu
Válcovaný drát
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text výrobce byl ověřen
Vydání dokumentu
Vydání 1 z roku 2024; vydáno 2024-04-26, účinné od 2024-05-01
Název dokumentu
Ocelový válcovaný drát válcovaný za tepla pro pěchování automobilových spojovacích prvků za studena
Umístění v tabulce
Tabulka 1
Fyzická strana PDF
5
Jednotka
Hmotnostní podíl (wt%)
Výrobce
Jiangsu Shagang Group Co., Ltd.

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

Odhad rozsahu podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky; použitelnost vzorce je nutné přezkoumat podle účelu a technologického postupu.

IIW / CEV:0.1300–0.3067 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí V CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; používá se pro technické posouzení náchylnosti uhlíkových a nízkolegovaných ocelí ke vzniku trhlin za studena při svařování.
Pcm(Ito–Bessyo):0.0950–0.1900 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí V, B Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; používá se především pro nízkouhlíkové nízkolegované oceli, zejména moderní nízkouhlíkové potrubní oceli; je vhodnější pro případy, kdy C přibližně nepřesahuje 0.11%.
CET:0.1100–0.2200 Vypočtený interval při nezávislém uvažování mezních obsahů prvků podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; používá se v systému posouzení předehřevu při svařování feritických ocelí; je nutné zohlednit podmínky použitelnosti EN 1011-2.

Záznam složení

PrvekPožadavky na složení
C0.08 ~ 0.13
Si≤ 0.1 (dolní mez neuvedena)
Mn0.3 ~ 0.6
P≤ 0.02 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
Al≥ 0.02 (horní mez neuvedena)
Cr≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)
Ni≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)
Cu≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)
Mo≤ 0.05 (dolní mez neuvedena)

Meze použitelnosti

Shagang Q/320582 SGY503-2024 (vydání 1), tabulka 1, řádek 5 (strana 5 souboru PDF), tavbová analýza wt%. Původní značky a hodnoty tohoto vydání se zobrazují samostatně. Objednávku a skutečnou dodávku je nutné potvrdit samostatně; nejde o příslib dodávky Creation Group.

Podmínky složení

Vydání 1 z roku 2024, tabulka 1, tavbová analýza v hmotnostních podílech wt%; pomlčky nejsou nula. / Článek 6.1.3: zbytkové Cr≤0.20%, Ni≤0.20%, Cu≤0.20%, Mo≤0.05%; zvláštní ustanovení tabulky 1 se řídí příslušnou značkou. / AlT je dolní mez celkového hliníku, B má vlastní sloupec, Ti, V apod. jsou v poznámkách; přípony značek přesně podle tabulky tohoto vydání. / Tabulka 2: kyslík ≤30×10⁻⁶, dusík ≤70×10⁻⁶; nebyly sloučeny s poli legujících prvků v hmotnostních podílech wt%. / Naměřená tvrdost a mechanické údaje podle 6.10/6.11 nejsou podkladem dodání, všeobecné vlastnosti nebyly doplněny.

Vysvětlení ověření

Z původní tabulky 1 výrobce, rok 2024, vydání 1, byl přímo extrahován černý text a porovnán řádek po řádku. Modrý veřejný vodoznak byl vyloučen z extrahované vrstvy.
WhatsApp Technický dotaz →
Použití obrázků a obsahu · Creation Group