← Zpět na předchozí stranuKatalog značek materiálů

G10420 — Údaje o materiálu

Počet zdrojových záznamů: 1. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.

Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.

Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro G10420 →

Posouzení požadavků na materiál

Hledáte materiál G10420?

Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.

Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.

Prohlédnout výrobky a možnosti zpracování

G10420 · SAE J403-2014

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Kategorie materiálu
Uhlíková ocel
Podkategorie
Uhlíková ocel
Forma materiálu
Záznam referenčních údajů
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text normy byl ověřen
Vydání normy
SAE J403-2014
Umístění v tabulce
Tabulka 1
Fyzická strana PDF
4
Jednotka
Hmotnostní podíl (wt%)
Typ analýzy
Tavbová analýza (odlévací nebo tavicí šarže)

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.

Dlouhé výrobky: polotovary určené ke kování, tyče válcované za tepla / dokončované za studena, válcovaný drát, bezešvé trubky; zbytkové prvky skupiny B (výchozí, není-li dohodnuto jinak)
IIW / CEV:0.5000–0.7120 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí V; některé požadavky objednávky nebo podmínky dosud nejsou určeny CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; používá se pro technické posouzení náchylnosti uhlíkových a nízkolegovaných ocelí ke vzniku trhlin za studena při svařování.
Pcm(Ito–Bessyo):0.4300–0.5507 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Si, V, B; některé požadavky objednávky nebo podmínky dosud nejsou určeny Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; používá se především pro nízkouhlíkové nízkolegované oceli, zejména moderní nízkouhlíkové potrubní oceli; je vhodnější pro případy, kdy C přibližně nepřesahuje 0.11%.
CET:0.4600–0.5997 Vypočtený interval při nezávislém uvažování mezních obsahů prvků podle normy, nikoli naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky; některé požadavky objednávky nebo podmínky dosud nejsou určeny CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; používá se v systému posouzení předehřevu při svařování feritických ocelí; je nutné zohlednit podmínky použitelnosti EN 1011-2.
Dlouhé výrobky: polotovary určené ke kování, tyče válcované za tepla / dokončované za studena, válcovaný drát, bezešvé trubky; zbytkové prvky skupiny A
IIW / CEV:0.5000–0.6887 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí V; některé požadavky objednávky nebo podmínky dosud nejsou určeny CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; používá se pro technické posouzení náchylnosti uhlíkových a nízkolegovaných ocelí ke vzniku trhlin za studena při svařování.
Pcm(Ito–Bessyo):0.4300–0.5398 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Si, V, B; některé požadavky objednávky nebo podmínky dosud nejsou určeny Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; používá se především pro nízkouhlíkové nízkolegované oceli, zejména moderní nízkouhlíkové potrubní oceli; je vhodnější pro případy, kdy C přibližně nepřesahuje 0.11%.
CET:0.4600–0.5885 Vypočtený interval při nezávislém uvažování mezních obsahů prvků podle normy, nikoli naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky; některé požadavky objednávky nebo podmínky dosud nejsou určeny CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; používá se v systému posouzení předehřevu při svařování feritických ocelí; je nutné zohlednit podmínky použitelnosti EN 1011-2.
Dlouhé výrobky: polotovary určené ke kování, tyče válcované za tepla / dokončované za studena, válcovaný drát, bezešvé trubky; zbytkové prvky skupiny C
IIW / CEV:0.5000–0.7573 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí V; některé požadavky objednávky nebo podmínky dosud nejsou určeny CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; používá se pro technické posouzení náchylnosti uhlíkových a nízkolegovaných ocelí ke vzniku trhlin za studena při svařování.
Pcm(Ito–Bessyo):0.4300–0.5647 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Si, V, B; některé požadavky objednávky nebo podmínky dosud nejsou určeny Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; používá se především pro nízkouhlíkové nízkolegované oceli, zejména moderní nízkouhlíkové potrubní oceli; je vhodnější pro případy, kdy C přibližně nepřesahuje 0.11%.
CET:0.4600–0.6170 Vypočtený interval při nezávislém uvažování mezních obsahů prvků podle normy, nikoli naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky; některé požadavky objednávky nebo podmínky dosud nejsou určeny CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; používá se v systému posouzení předehřevu při svařování feritických ocelí; je nutné zohlednit podmínky použitelnosti EN 1011-2.
Dlouhé výrobky: polotovary určené ke kování, tyče válcované za tepla / dokončované za studena, válcovaný drát, bezešvé trubky; zbytkové prvky skupiny D (meze nejsou stanoveny, obsahy se však musí vykazovat)
IIW / CEV:0.5000–0.6200 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Cr, Mo, V, Ni, Cu; některé požadavky objednávky nebo podmínky dosud nejsou určeny CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; používá se pro technické posouzení náchylnosti uhlíkových a nízkolegovaných ocelí ke vzniku trhlin za studena při svařování.
Pcm(Ito–Bessyo):0.4300–0.5150 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Si, Cu, Cr, Ni, Mo, V, B; některé požadavky objednávky nebo podmínky dosud nejsou určeny Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; používá se především pro nízkouhlíkové nízkolegované oceli, zejména moderní nízkouhlíkové potrubní oceli; je vhodnější pro případy, kdy C přibližně nepřesahuje 0.11%.
CET:0.4600–0.5600 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Mo, Cr, Cu, Ni; některé požadavky objednávky nebo podmínky dosud nejsou určeny CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; používá se v systému posouzení předehřevu při svařování feritických ocelí; je nutné zohlednit podmínky použitelnosti EN 1011-2.
Ploché výrobky: profily, plechy, pásy, tenké plechy a svařované trubky (podle definice v poznámce 1); zbytkové prvky skupiny B (výchozí, není-li dohodnuto jinak)
IIW / CEV:0.5000–0.7120 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí V; některé požadavky objednávky nebo podmínky dosud nejsou určeny CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; používá se pro technické posouzení náchylnosti uhlíkových a nízkolegovaných ocelí ke vzniku trhlin za studena při svařování.
Pcm(Ito–Bessyo):0.4300–0.5507 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Si, V, B; některé požadavky objednávky nebo podmínky dosud nejsou určeny Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; používá se především pro nízkouhlíkové nízkolegované oceli, zejména moderní nízkouhlíkové potrubní oceli; je vhodnější pro případy, kdy C přibližně nepřesahuje 0.11%.
CET:0.4600–0.5997 Vypočtený interval při nezávislém uvažování mezních obsahů prvků podle normy, nikoli naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky; některé požadavky objednávky nebo podmínky dosud nejsou určeny CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; používá se v systému posouzení předehřevu při svařování feritických ocelí; je nutné zohlednit podmínky použitelnosti EN 1011-2.
Ploché výrobky: profily, plechy, pásy, tenké plechy a svařované trubky (podle definice v poznámce 1); zbytkové prvky skupiny A
IIW / CEV:0.5000–0.6887 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí V; některé požadavky objednávky nebo podmínky dosud nejsou určeny CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; používá se pro technické posouzení náchylnosti uhlíkových a nízkolegovaných ocelí ke vzniku trhlin za studena při svařování.
Pcm(Ito–Bessyo):0.4300–0.5398 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Si, V, B; některé požadavky objednávky nebo podmínky dosud nejsou určeny Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; používá se především pro nízkouhlíkové nízkolegované oceli, zejména moderní nízkouhlíkové potrubní oceli; je vhodnější pro případy, kdy C přibližně nepřesahuje 0.11%.
CET:0.4600–0.5885 Vypočtený interval při nezávislém uvažování mezních obsahů prvků podle normy, nikoli naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky; některé požadavky objednávky nebo podmínky dosud nejsou určeny CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; používá se v systému posouzení předehřevu při svařování feritických ocelí; je nutné zohlednit podmínky použitelnosti EN 1011-2.
Ploché výrobky: profily, plechy, pásy, tenké plechy a svařované trubky (podle definice v poznámce 1); zbytkové prvky skupiny C
IIW / CEV:0.5000–0.7573 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí V; některé požadavky objednávky nebo podmínky dosud nejsou určeny CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; používá se pro technické posouzení náchylnosti uhlíkových a nízkolegovaných ocelí ke vzniku trhlin za studena při svařování.
Pcm(Ito–Bessyo):0.4300–0.5647 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Si, V, B; některé požadavky objednávky nebo podmínky dosud nejsou určeny Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; používá se především pro nízkouhlíkové nízkolegované oceli, zejména moderní nízkouhlíkové potrubní oceli; je vhodnější pro případy, kdy C přibližně nepřesahuje 0.11%.
CET:0.4600–0.6170 Vypočtený interval při nezávislém uvažování mezních obsahů prvků podle normy, nikoli naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky; některé požadavky objednávky nebo podmínky dosud nejsou určeny CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; používá se v systému posouzení předehřevu při svařování feritických ocelí; je nutné zohlednit podmínky použitelnosti EN 1011-2.
Ploché výrobky: profily, plechy, pásy, tenké plechy a svařované trubky (podle definice v poznámce 1); zbytkové prvky skupiny D (meze nejsou stanoveny, obsahy se však musí vykazovat)
IIW / CEV:0.5000–0.6200 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Cr, Mo, V, Ni, Cu; některé požadavky objednávky nebo podmínky dosud nejsou určeny CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; používá se pro technické posouzení náchylnosti uhlíkových a nízkolegovaných ocelí ke vzniku trhlin za studena při svařování.
Pcm(Ito–Bessyo):0.4300–0.5150 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Si, Cu, Cr, Ni, Mo, V, B; některé požadavky objednávky nebo podmínky dosud nejsou určeny Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; používá se především pro nízkouhlíkové nízkolegované oceli, zejména moderní nízkouhlíkové potrubní oceli; je vhodnější pro případy, kdy C přibližně nepřesahuje 0.11%.
CET:0.4600–0.5600 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Mo, Cr, Cu, Ni; některé požadavky objednávky nebo podmínky dosud nejsou určeny CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; používá se v systému posouzení předehřevu při svařování feritických ocelí; je nutné zohlednit podmínky použitelnosti EN 1011-2.

Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)

PrvekPožadavky na složení
C0.4 ~ 0.47
Mn0.6 ~ 0.9
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.05 (dolní mez neuvedena)
Cu≤ 0.35 (dolní mez neuvedena)
Ni≤ 0.25 (dolní mez neuvedena)
Cr≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)
Mo≤ 0.06 (dolní mez neuvedena)

Meze použitelnosti

SAE J403 Revised JUN2014, původní tabulka „Table 1“, analýza odlitku nebo tavby v hmotnostních podílech wt%; odchylky kontrolní analýzy výrobku se řídí samostatně SAE J409 a J409 nebyl použit k rozšíření této tabulky. UNS G10420 a SAE 1042 jsou přímo uvedená označení téhož řádku tabulky; jiné normy ani vydání se nesměšují s tímto vydáním. Není-li pro zbytkové prvky stanoveno jinak, je výchozí B. A/B/C se volí podle příslušné formy výrobku / dohody; D nemá meze uvedené v tabulce, ale množství Cu/Ni/Cr/Mo se stále musí uvádět, nepovažuje se za nulu. Pro prokázání shody s tabulkou je kromě C/Mn/P/S nutné uvést i Cu/Cr/Ni/Mo/Si. Obsah pod 0.02% lze podle originálu vykázat jako <0.02%; nejde o jednotnou horní mez ani nulu. P/S pro ploché a dlouhé výrobky se volí odděleně; širší horní meze se neslučují. 1006/1008 Mn se volí podle formy výrobku podle poznámek 6/7 k tabulce 1. Si se stanovuje pouze dohodou při objednání; pro válcovaný drát jsou běžné možnosti ≤0.10, 0.07–0.15, 0.10–0.20, 0.15–0.35, 0.20–0.40, 0.30–0.60%. U jiných výrobků není uvedena běžná možnost 0.07–0.15. Smluvní hodnoty je nutné ověřit podle formy výrobku; bez dohody se pevný obsah Si nedoplňuje. Běžným značkám této tabulky se automaticky nepřidává Pb ani B. Zvláštní značky s přídavkem olova / boru vyžadují označení L/B a příslušné UNS; původní Pb0.15–0.35% a B0.0005–0.003% patří k těmto podmínkám zpracování a nezahrnují se do běžné oceli. Tabulka 1, poznámka 3: Je-li výslovně požadován Cu, obvykle se stanovuje Cu≥0.20%. Zbytkové možnosti této skupiny slouží pouze k regulaci zbytkových prvků; podmínka záměrného přídavku Cu se bezpodmínečně nesčítá se zbytkovou horní mezí. Konkrétní objednaný rozsah je nutné dohodnout samostatně; tato zvláštní podmínka Cu se prozatím automaticky neposuzuje. Podle 3.1 a tabulky 6 je nutné uvést C/Mn/P/S/Si/Al/Cu/Ni/Cr/Mo/Nb(Cb)/Ti/V/B/N; na požadavek kupujícího také As/Sb. Obsah Si/Cu/Ni/Cr/Mo pod 0.02% lze vykázat jako <0.02%, obsah Nb/Ti/V pod 0.008% jako <0.008%. Jde o prahy pro vykazování, nikoli obecné horní meze složení; nedoplňují se podle nich nuly ani meze.

Podmínky složení

SAE J403 Revised JUN2014, původní tabulka „Table 1“, analýza odlitku nebo tavby v hmotnostních podílech wt%; odchylky kontrolní analýzy výrobku se řídí samostatně SAE J409 a J409 nebyl použit k rozšíření této tabulky. UNS G10420 a SAE 1042 jsou přímo uvedená označení téhož řádku tabulky; jiné normy ani vydání se nesměšují s tímto vydáním. Není-li pro zbytkové prvky stanoveno jinak, je výchozí B. A/B/C se volí podle příslušné formy výrobku / dohody; D nemá meze uvedené v tabulce, ale množství Cu/Ni/Cr/Mo se stále musí uvádět, nepovažuje se za nulu. Pro prokázání shody s tabulkou je kromě C/Mn/P/S nutné uvést i Cu/Cr/Ni/Mo/Si. Obsah pod 0.02% lze podle originálu vykázat jako <0.02%; nejde o jednotnou horní mez ani nulu. P/S pro ploché a dlouhé výrobky se volí odděleně; širší horní meze se neslučují. 1006/1008 Mn se volí podle formy výrobku podle poznámek 6/7 k tabulce 1. Si se stanovuje pouze dohodou při objednání; pro válcovaný drát jsou běžné možnosti ≤0.10, 0.07–0.15, 0.10–0.20, 0.15–0.35, 0.20–0.40, 0.30–0.60%. U jiných výrobků není uvedena běžná možnost 0.07–0.15. Smluvní hodnoty je nutné ověřit podle formy výrobku; bez dohody se pevný obsah Si nedoplňuje. Běžným značkám této tabulky se automaticky nepřidává Pb ani B. Zvláštní značky s přídavkem olova / boru vyžadují označení L/B a příslušné UNS; původní Pb0.15–0.35% a B0.0005–0.003% patří k těmto podmínkám zpracování a nezahrnují se do běžné oceli. Tabulka 1, poznámka 3: Je-li výslovně požadován Cu, obvykle se stanovuje Cu≥0.20%. Zbytkové možnosti této skupiny slouží pouze k regulaci zbytkových prvků; podmínka záměrného přídavku Cu se bezpodmínečně nesčítá se zbytkovou horní mezí. Konkrétní objednaný rozsah je nutné dohodnout samostatně; tato zvláštní podmínka Cu se prozatím automaticky neposuzuje. Podle 3.1 a tabulky 6 je nutné uvést C/Mn/P/S/Si/Al/Cu/Ni/Cr/Mo/Nb(Cb)/Ti/V/B/N; na požadavek kupujícího také As/Sb. Obsah Si/Cu/Ni/Cr/Mo pod 0.02% lze vykázat jako <0.02%, obsah Nb/Ti/V pod 0.008% jako <0.008%. Jde o prahy pro vykazování, nikoli obecné horní meze složení; nedoplňují se podle nich nuly ani meze.

Původní záznam podmíněné větve

Dlouhé výrobky: polotovary určené ke kování, tyče válcované za tepla / dokončované za studena, válcovaný drát, bezešvé trubky; zbytkové prvky skupiny B (výchozí, není-li dohodnuto jinak)

PrvekPožadavky na složení
C0.4 ~ 0.47
Mn0.6 ~ 0.9
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.05 (dolní mez neuvedena)
Cu≤ 0.35 (dolní mez neuvedena)
Ni≤ 0.25 (dolní mez neuvedena)
Cr≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)
Mo≤ 0.06 (dolní mez neuvedena)

Dlouhé výrobky: polotovary určené ke kování, tyče válcované za tepla / dokončované za studena, válcovaný drát, bezešvé trubky; zbytkové prvky skupiny A

PrvekPožadavky na složení
C0.4 ~ 0.47
Mn0.6 ~ 0.9
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.05 (dolní mez neuvedena)
Cu≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)
Ni≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)
Cr≤ 0.15 (dolní mez neuvedena)
Mo≤ 0.06 (dolní mez neuvedena)

Dlouhé výrobky: polotovary určené ke kování, tyče válcované za tepla / dokončované za studena, válcovaný drát, bezešvé trubky; zbytkové prvky skupiny C

PrvekPožadavky na složení
C0.4 ~ 0.47
Mn0.6 ~ 0.9
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.05 (dolní mez neuvedena)
Cu≤ 0.4 (dolní mez neuvedena)
Ni≤ 0.4 (dolní mez neuvedena)
Cr≤ 0.3 (dolní mez neuvedena)
Mo≤ 0.12 (dolní mez neuvedena)

Dlouhé výrobky: polotovary určené ke kování, tyče válcované za tepla / dokončované za studena, válcovaný drát, bezešvé trubky; zbytkové prvky skupiny D (meze nejsou stanoveny, obsahy se však musí vykazovat)

PrvekPožadavky na složení
C0.4 ~ 0.47
Mn0.6 ~ 0.9
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.05 (dolní mez neuvedena)

Ploché výrobky: profily, plechy, pásy, tenké plechy a svařované trubky (podle definice v poznámce 1); zbytkové prvky skupiny B (výchozí, není-li dohodnuto jinak)

PrvekPožadavky na složení
C0.4 ~ 0.47
Mn0.6 ~ 0.9
P≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.035 (dolní mez neuvedena)
Cu≤ 0.35 (dolní mez neuvedena)
Ni≤ 0.25 (dolní mez neuvedena)
Cr≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)
Mo≤ 0.06 (dolní mez neuvedena)

Ploché výrobky: profily, plechy, pásy, tenké plechy a svařované trubky (podle definice v poznámce 1); zbytkové prvky skupiny A

PrvekPožadavky na složení
C0.4 ~ 0.47
Mn0.6 ~ 0.9
P≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.035 (dolní mez neuvedena)
Cu≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)
Ni≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)
Cr≤ 0.15 (dolní mez neuvedena)
Mo≤ 0.06 (dolní mez neuvedena)

Ploché výrobky: profily, plechy, pásy, tenké plechy a svařované trubky (podle definice v poznámce 1); zbytkové prvky skupiny C

PrvekPožadavky na složení
C0.4 ~ 0.47
Mn0.6 ~ 0.9
P≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.035 (dolní mez neuvedena)
Cu≤ 0.4 (dolní mez neuvedena)
Ni≤ 0.4 (dolní mez neuvedena)
Cr≤ 0.3 (dolní mez neuvedena)
Mo≤ 0.12 (dolní mez neuvedena)

Ploché výrobky: profily, plechy, pásy, tenké plechy a svařované trubky (podle definice v poznámce 1); zbytkové prvky skupiny D (meze nejsou stanoveny, obsahy se však musí vykazovat)

PrvekPožadavky na složení
C0.4 ~ 0.47
Mn0.6 ~ 0.9
P≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.035 (dolní mez neuvedena)

Je nutné vybrat podmíněnou větev

Ano

Vysvětlení ověření

Ověření buněk složení v 79 řádcích čtyř tabulek původní textové vrstvy 2014, oddělených sloupců forem, UNS a poznámek. Zdroje a různé podmínky objednávky zůstávají oddělené.
WhatsApp Technický dotaz →
Použití obrázků a obsahu · Creation Group