← Zpět na předchozí stranuKatalog značek materiálů

80CR20SI2NI — Údaje o materiálu

Počet zdrojových záznamů: 2. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.

Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.

Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro 80CR20SI2NI →

Posouzení požadavků na materiál

Hledáte materiál 80CR20SI2NI?

Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.

Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.

Prohlédnout výrobky a možnosti zpracování

80Cr20Si2Ni · GB /T 20878-2007

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Kategorie materiálu
Korozivzdorná ocel
Podkategorie
Martenzitické korozivzdorné a žáruvzdorné oceli
Forma materiálu
Záznam referenčních údajů
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text normy byl ověřen
Vydání normy
GB/T 20878—2007
Umístění v tabulce
Tabulka 4, pořadové číslo 133
Fyzická strana PDF
16
Jednotka
Hmotnostní podíl (wt%)
Typ analýzy
Požadavky normy na složení

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

Záznam složení

PrvekPožadavky na složení
C0.75 ~ 0.85
Si1.75 ~ 2.25
Mn0.2 ~ 0.6
P≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Ni1.15 ~ 1.65
Cr19 ~ 20.5

Meze použitelnosti

GB/T 20878—2007: Hmotnostní podíly složení původního textu wt%; hodnoty v závorkách jsou nejvyšší dovolené přídavky. Norma nezaručuje vhodnost pro pěchování za studena ani skutečnou dodávku. GB/T 20878—2007 je historické vydání; záznam nenahrazuje ověření platné normy, smlouvy a použitelnosti materiálu.

Podmínky složení

GB/T 20878—2007, původní chemické složení v hmotnostních podílech wt%; hodnoty v závorkách jsou nejvyšší dovolené přídavky. / / Tato norma nezaručuje vhodnost pro pěchování za studena ani skutečné dodání.

Vysvětlení ověření

Původní text historického vydání GB/T 20878—2007, tabulka 4, pořadové číslo 133; ověřeno ze skenu všech 45 stran. Norma byla zrušena; meze použitelnosti staršího vydání zůstávají zachovány.

80Cr20Si2Ni · GB/T 1221-2007

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Kategorie materiálu
Žáruvzdorná ocel
Podkategorie
Martenzitická žáruvzdorná ocel
Forma materiálu
Záznam referenčních údajů
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text normy byl ověřen
Vydání normy
GB/T 1221-2007
Umístění v tabulce
Tabulka 6 a poznámky; 7.1
Fyzická strana PDF
6、10
Jednotka
Hmotnostní podíl (wt%)
Typ analýzy
Tavbová analýza, nikoli kontrolní analýza výrobku

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

Záznam složení

PrvekPožadavky na složení
C0.75 ~ 0.85
Si1.75 ~ 2.25
Mn0.2 ~ 0.6
P≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Ni1.15 ~ 1.65
Cr19 ~ 20.5

Meze použitelnosti

GB/T1221—2007, tabulka 6, tavbová analýza v hmotnostních podílech wt%; skutečné vydání 2007 zůstává evidováno samostatně. Norma pro tyče ze žáruvzdorných ocelí; shoda chemického složení nezaručuje dodávku drátu pro pěchování za studena, stav tepelného zpracování, mechanické vlastnosti ani vlastnosti při vysokých teplotách. Podle poznámky k tabulce jde kromě výslovných rozsahů a minim o maxima; pomlčka je nestanovený údaj, nikoli 0. Přípustné odchylky chemického složení výrobku podle 7.1.2 se ověřují samostatně podle GB/T222 a přímo nerozšiřují tavbové meze. Záznam zachovává původní kategorii žáruvzdorné oceli; použitelnost běžného svařovacího uhlíkového ekvivalentu nebyla samostatně ověřena, automaticky se nepočítá.

Podmínky složení

GB/T1221—2007, tabulka 6, tavbová analýza v hmotnostních podílech wt%; skutečné vydání 2007 zůstává evidováno samostatně. Norma pro tyče ze žáruvzdorných ocelí; shoda chemického složení nezaručuje dodávku drátu pro pěchování za studena, stav tepelného zpracování, mechanické vlastnosti ani vlastnosti při vysokých teplotách. Podle poznámky k tabulce jde kromě výslovných rozsahů a minim o maxima; pomlčka je nestanovený údaj, nikoli 0. Přípustné odchylky chemického složení výrobku podle 7.1.2 se ověřují samostatně podle GB/T222 a přímo nerozšiřují tavbové meze. Záznam zachovává původní kategorii žáruvzdorné oceli; použitelnost běžného svařovacího uhlíkového ekvivalentu nebyla samostatně ověřena, automaticky se nepočítá.

Vysvětlení ověření

Původní obrazy tabulek 4–7, poznámky pod čarou a 7.1 vydání 2007 byly ověřeny; tavbová analýza a rozsah pro tyče ze žáruvzdorných ocelí zůstávají zachovány.
WhatsApp Technický dotaz →
Použití obrázků a obsahu · Creation Group