8011A — Údaje o materiálu
Počet zdrojových záznamů: 1. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.
Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.
Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro 8011A →Posouzení požadavků na materiál
Hledáte materiál 8011A?
Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.
Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.
Ponechte vyplněné údaje a zkuste to později nebo kontaktujte website@chqwire.net. Pokud jste již obdrželi potvrzení, neodesílejte požadavky znovu.
8011A · GB/T 3880.1-2006
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Hliník a slitiny hliníku
- Forma materiálu
- Plechy a pásy
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- GB/T 3880.1-2006
- Umístění v tabulce
- 4.2, tabulka 5 a poznámky a/b; články 1, 2
- Fyzická strana PDF
- 3、9
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| Si | 0.4 ~ 0.8 |
| Fe | 0.5 ~ 1 |
| Cu | ≤ 0.1 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | ≤ 0.1 (dolní mez neuvedena) |
| Mg | ≤ 0.1 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | ≤ 0.1 (dolní mez neuvedena) |
| Zn | ≤ 0.1 (dolní mez neuvedena) |
| Ti | ≤ 0.05 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
GB/T3880.1—2006, tabulka 5 a 4.2, hmotnostní podíly v %; pouze 3102, 3104 a 8011A mají přímo v této tabulce předepsané složení. Jiné značky odkazují na GB/T3190 a tato tabulka se pro ně nekopíruje. Platí pro válcované plechy a pásy z hliníku a hliníkových slitin pro obecné průmyslové použití. Rozsah tohoto vydání nezahrnuje zvláštní použití jako hluboké tažení, lakování, anodickou oxidaci, fasádní pláště, podklad pro desky PS ani vojenské plechy a pásy; přímo nepotvrzuje vhodnost drátu pro pěchování za studena. Ostatní nečistoty jednotlivě ≤0.05% a celkem ≤0.15% jsou kovové prvky neuvedené v tabulce nebo bez předepsané hodnoty; ověřují se samostatně podle úplného souboru naměřených hodnot. Al je zbytek: Od 100% se odečte součet všech kovových nečistot s obsahem ≥0.010%, přičemž před součtem se každý prvek vyjádří na 0.0X%. Prvky bez hodnot se nesmějí pro výpočet považovat za nulu. Použití pro potraviny musí být uvedeno ve smlouvě; Pb, Sn a Sb mají každý ≤0.01%. Tato podmínka se ověřuje samostatně a potravinové meze se nevnucují všem průmyslovým materiálům. Ověřeny byly chemická tabulka a rozsah, nikoli mechanické vlastnosti, rozměry, všechny stavy značek ani vydání 2012.
Podmínky složení
GB/T3880.1—2006, tabulka 5 a 4.2, hmotnostní podíly v %; pouze 3102, 3104 a 8011A mají přímo v této tabulce předepsané složení. Jiné značky odkazují na GB/T3190 a tato tabulka se pro ně nekopíruje. Platí pro válcované plechy a pásy z hliníku a hliníkových slitin pro obecné průmyslové použití. Rozsah tohoto vydání nezahrnuje zvláštní použití jako hluboké tažení, lakování, anodickou oxidaci, fasádní pláště, podklad pro desky PS ani vojenské plechy a pásy; přímo nepotvrzuje vhodnost drátu pro pěchování za studena. Ostatní nečistoty jednotlivě ≤0.05% a celkem ≤0.15% jsou kovové prvky neuvedené v tabulce nebo bez předepsané hodnoty; ověřují se samostatně podle úplného souboru naměřených hodnot. Al je zbytek: Od 100% se odečte součet všech kovových nečistot s obsahem ≥0.010%, přičemž před součtem se každý prvek vyjádří na 0.0X%. Prvky bez hodnot se nesmějí pro výpočet považovat za nulu. Použití pro potraviny musí být uvedeno ve smlouvě; Pb, Sn a Sb mají každý ≤0.01%. Tato podmínka se ověřuje samostatně a potravinové meze se nevnucují všem průmyslovým materiálům. Ověřeny byly chemická tabulka a rozsah, nikoli mechanické vlastnosti, rozměry, všechny stavy značek ani vydání 2012.
Kombinovaná omezení
- Požadavky zdroje na ostatní nečistoty
- Jednotlivé ostatní nečistoty
- 0.05
- Součet ostatních nečistot
- 0.15
- Ostatní nečistoty vyžadují technické přezkoumání
- Ano
- Výpočet zbytku podle zdroje
- Prvek
- Al
- Pravidla použitelnosti
- 100% minus součet všech kovových nečistot s obsahem ≥0.010%; před sečtením vyjádřeno na 0.0X%
- Zbytek vyžaduje technické přezkoumání
- Ano