40CRNI2MOH — Údaje o materiálu
Počet zdrojových záznamů: 1. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.
Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.
Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro 40CRNI2MOH →Posouzení požadavků na materiál
Hledáte materiál 40CRNI2MOH?
Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.
Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.
Ponechte vyplněné údaje a zkuste to později nebo kontaktujte website@chqwire.net. Pokud jste již obdrželi potvrzení, neodesílejte požadavky znovu.
40CrNi2MoH · GB/T 5216-2014
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- GB/T 5216-2014
- Umístění v tabulce
- Tabulka 1 a poznámky a/b, 6.1.1–6.1.4
- Fyzická strana PDF
- 1、7、9
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.
Běžné zbytkové Cu≤.25%; výchozí S≤.035%
Běžné zbytkové Cu≤.25%; na požadavek odběratele S .015–.035% (přípustnou odchylku S v kontrolní analýze výrobku ±.005 je nutné ověřit samostatně)
Tváření za tepla, Cu≤.20%; výchozí S≤.035%
Tváření za tepla, Cu≤.20%; na požadavek odběratele S .015–.035% (přípustnou odchylku S v kontrolní analýze výrobku ±.005 je nutné ověřit samostatně)
Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.37 ~ 0.44 |
| Si | 0.17 ~ 0.37 |
| Mn | 0.55 ~ 0.9 |
| Cr | 0.6 ~ 0.95 |
| Ni | 1.55 ~ 2.0 |
| Mo | 0.2 ~ 0.3 |
| P | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.035 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
| O | ≤ 0.002 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Oficiální GB/T5216-2014, obálka PDF1, článek 6.1 na PDF7, tabulka 1 a poznámky PDF8/9; hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%. Podle 6.1.2 platí zbytkové Cu≤.25, Cr≤.30 a Ni≤.30%; předepsané legující rozsahy tabulky mají přednost, pro tváření za tepla platí samostatná podmínka Cu≤.20. 6.1.3: O≤.0020%; neuvedené zbytkové meze jako Mo nejsou nula. Poznámka a dovoluje na požadavek odběratele dohodnout Si≤.12% pouze pro 16CrMnH/20CrMnH/25CrH/28CrH, s ohledem na mechanické vlastnosti. Poznámka b dovoluje na požadavek odběratele S .015–.035%; výrobková úchylka síry v tomto případě je ±.005%, nikoli výchozí rozšíření tavbového rozsahu. H/HH/HL jsou odlišná pásma prokalitelnosti, S je podmínka názvu obsahujícího síru. Tato kontrola ověřuje pouze tabulkové složení značek H, nikoli křivky prokalitelnosti a veškeré mechanické vlastnosti. Použití pro tváření / obrábění musí být uvedeno ve smlouvě; pěchování za studena, žíhání a skutečná dodávka válcovaného drátu se potvrzují samostatně, bez automatického přidání výrobků.
Podmínky složení
Oficiální GB/T5216-2014, obálka PDF1, článek 6.1 na PDF7, tabulka 1 a poznámky PDF8/9; hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%. Podle 6.1.2 platí zbytkové Cu≤.25, Cr≤.30 a Ni≤.30%; předepsané legující rozsahy tabulky mají přednost, pro tváření za tepla platí samostatná podmínka Cu≤.20. 6.1.3: O≤.0020%; neuvedené zbytkové meze jako Mo nejsou nula. Poznámka a dovoluje na požadavek odběratele dohodnout Si≤.12% pouze pro 16CrMnH/20CrMnH/25CrH/28CrH, s ohledem na mechanické vlastnosti. Poznámka b dovoluje na požadavek odběratele S .015–.035%; výrobková úchylka síry v tomto případě je ±.005%, nikoli výchozí rozšíření tavbového rozsahu. H/HH/HL jsou odlišná pásma prokalitelnosti, S je podmínka názvu obsahujícího síru. Tato kontrola ověřuje pouze tabulkové složení značek H, nikoli křivky prokalitelnosti a veškeré mechanické vlastnosti. Použití pro tváření / obrábění musí být uvedeno ve smlouvě; pěchování za studena, žíhání a skutečná dodávka válcovaného drátu se potvrzují samostatně, bez automatického přidání výrobků.
Původní záznam podmíněné větve
Běžné zbytkové Cu≤.25%; výchozí S≤.035%
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.37 ~ 0.44 |
| Si | 0.17 ~ 0.37 |
| Mn | 0.55 ~ 0.9 |
| Cr | 0.6 ~ 0.95 |
| Ni | 1.55 ~ 2.0 |
| Mo | 0.2 ~ 0.3 |
| P | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.035 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
| O | ≤ 0.002 (dolní mez neuvedena) |
Běžné zbytkové Cu≤.25%; na požadavek odběratele S .015–.035% (přípustnou odchylku S v kontrolní analýze výrobku ±.005 je nutné ověřit samostatně)
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.37 ~ 0.44 |
| Si | 0.17 ~ 0.37 |
| Mn | 0.55 ~ 0.9 |
| Cr | 0.6 ~ 0.95 |
| Ni | 1.55 ~ 2.0 |
| Mo | 0.2 ~ 0.3 |
| P | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| S | 0.015 ~ 0.035 |
| Cu | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
| O | ≤ 0.002 (dolní mez neuvedena) |
Tváření za tepla, Cu≤.20%; výchozí S≤.035%
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.37 ~ 0.44 |
| Si | 0.17 ~ 0.37 |
| Mn | 0.55 ~ 0.9 |
| Cr | 0.6 ~ 0.95 |
| Ni | 1.55 ~ 2.0 |
| Mo | 0.2 ~ 0.3 |
| P | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.035 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.2 (dolní mez neuvedena) |
| O | ≤ 0.002 (dolní mez neuvedena) |
Tváření za tepla, Cu≤.20%; na požadavek odběratele S .015–.035% (přípustnou odchylku S v kontrolní analýze výrobku ±.005 je nutné ověřit samostatně)
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.37 ~ 0.44 |
| Si | 0.17 ~ 0.37 |
| Mn | 0.55 ~ 0.9 |
| Cr | 0.6 ~ 0.95 |
| Ni | 1.55 ~ 2.0 |
| Mo | 0.2 ~ 0.3 |
| P | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| S | 0.015 ~ 0.035 |
| Cu | ≤ 0.2 (dolní mez neuvedena) |
| O | ≤ 0.002 (dolní mez neuvedena) |