← Zpět na předchozí stranuKatalog značek materiálů

347H — Údaje o materiálu

Počet zdrojových záznamů: 6. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.

Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.

Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro 347H →

Posouzení požadavků na materiál

Hledáte materiál 347H?

Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.

Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.

Prohlédnout výrobky a možnosti zpracování

347H · SAE J405-1998

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Kategorie materiálu
Korozivzdorná ocel
Podkategorie
Austenitická korozivzdorná ocel
Forma materiálu
Záznam referenčních údajů
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text normy byl ověřen
Vydání normy
SAE J405 JUN1998
Umístění v tabulce
Tabulka 1, strana 2 / strana 5, poznámky 1–7
Fyzická strana PDF
1、3、5

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

Záznam složení

PrvekPožadavky na složení
C0.04 ~ 0.1
Mn≤ 2.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.045 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 0.75 (dolní mez neuvedena)
Cr17.0 ~ 19.0
Ni9.0 ~ 13.0
Nb≤ 1 (dolní mez neuvedena)

Meze použitelnosti

Podle tabulky 1 originálu SAE J405 JUN1998; hmotnostní podíly wt%. Poznámka 1: Hodnoty bez uvedeného rozsahu nebo dolní meze jsou maxima; pomlčka znamená nestanovený údaj, nedoplňuje se nulou. Poznámka 5: Cb a Nb označují tentýž prvek; legující prvky je nutné ověřit podle příslušného řádku UNS a dodatečných podmínek. Poznámka 4: Běžná analýza uhlíku se vykazuje na 0.01%, nízkouhlíkové typy na 0.001%. Jde o přesnost vykazování, nikoli rozšíření mezí složení. Názvy typů tabulky 1 originálu mohou obsahovat běžný název nebo pojmenovací poznámku ASTM; vyhledávací aliasy se zakládají pouze na výslovném přiřazení téhož řádku, bez automatické náhrady mezi normami. 1998 je skutečným podkladem složení; určené novější vydání nebylo ověřeno, shoda mezi vydáními se nepředpokládá. Nb≥0+8×(C), a současně ≤1; společné ověření podle naměřeného složení téže tavby a dávky, nikoli nezávislou kombinací horních mezí jednotlivých prvků.

Podmínky složení

Podle tabulky 1 originálu SAE J405 JUN1998; hmotnostní podíly wt%. Poznámka 1: Hodnoty bez uvedeného rozsahu nebo dolní meze jsou maxima; pomlčka znamená nestanovený údaj, nedoplňuje se nulou. Poznámka 5: Cb a Nb označují tentýž prvek; legující prvky je nutné ověřit podle příslušného řádku UNS a dodatečných podmínek. Poznámka 4: Běžná analýza uhlíku se vykazuje na 0.01%, nízkouhlíkové typy na 0.001%. Jde o přesnost vykazování, nikoli rozšíření mezí složení. Názvy typů tabulky 1 originálu mohou obsahovat běžný název nebo pojmenovací poznámku ASTM; vyhledávací aliasy se zakládají pouze na výslovném přiřazení téhož řádku, bez automatické náhrady mezi normami. 1998 je skutečným podkladem složení; určené novější vydání nebylo ověřeno, shoda mezi vydáními se nepředpokládá. Nb≥0+8×(C), a současně ≤1; společné ověření podle naměřeného složení téže tavby a dávky, nikoli nezávislou kombinací horních mezí jednotlivých prvků.

Kombinovaná omezení

Omezení kombinací prvků
  • Požadavek
    Nb≥0+8×(C), a současně ≤1
    Koeficient prvku
    Nb
    1
    C
    -8
    Dolní mez
    0

Vysvětlení ověření

Ověření složení a poznámek k tabulce podle odpovídajících označení UNS původního vydání 1998.

347H · SAE J405-2018

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Kategorie materiálu
Korozivzdorná ocel
Podkategorie
Austenitická korozivzdorná ocel
Forma materiálu
Záznam referenčních údajů
Vysvětlení stavu původního záznamu
Odkaz na historické vydání
Vydání normy
SAE J405 JUN1998
Umístění v tabulce
Tabulka 1, strana 2 / strana 5, poznámky 1–7
Fyzická strana PDF
1、3、5

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

Záznam složení

PrvekPožadavky na složení
C0.04 ~ 0.1
Mn≤ 2.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.045 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 0.75 (dolní mez neuvedena)
Cr17.0 ~ 19.0
Ni9.0 ~ 13.0
Nb≤ 1 (dolní mez neuvedena)

Meze použitelnosti

Podle tabulky 1 originálu SAE J405 JUN1998; hmotnostní podíly wt%. Poznámka 1: Hodnoty bez uvedeného rozsahu nebo dolní meze jsou maxima; pomlčka znamená nestanovený údaj, nedoplňuje se nulou. Poznámka 5: Cb a Nb označují tentýž prvek; legující prvky je nutné ověřit podle příslušného řádku UNS a dodatečných podmínek. Poznámka 4: Běžná analýza uhlíku se vykazuje na 0.01%, nízkouhlíkové typy na 0.001%. Jde o přesnost vykazování, nikoli rozšíření mezí složení. Názvy typů tabulky 1 originálu mohou obsahovat běžný název nebo pojmenovací poznámku ASTM; vyhledávací aliasy se zakládají pouze na výslovném přiřazení téhož řádku, bez automatické náhrady mezi normami. 1998 je skutečným podkladem složení; určené novější vydání nebylo ověřeno, shoda mezi vydáními se nepředpokládá. Nb≥0+8×(C), a současně ≤1; společné ověření podle naměřeného složení téže tavby a dávky, nikoli nezávislou kombinací horních mezí jednotlivých prvků.

Podmínky složení

Podle tabulky 1 originálu SAE J405 JUN1998; hmotnostní podíly wt%. Poznámka 1: Hodnoty bez uvedeného rozsahu nebo dolní meze jsou maxima; pomlčka znamená nestanovený údaj, nedoplňuje se nulou. Poznámka 5: Cb a Nb označují tentýž prvek; legující prvky je nutné ověřit podle příslušného řádku UNS a dodatečných podmínek. Poznámka 4: Běžná analýza uhlíku se vykazuje na 0.01%, nízkouhlíkové typy na 0.001%. Jde o přesnost vykazování, nikoli rozšíření mezí složení. Názvy typů tabulky 1 originálu mohou obsahovat běžný název nebo pojmenovací poznámku ASTM; vyhledávací aliasy se zakládají pouze na výslovném přiřazení téhož řádku, bez automatické náhrady mezi normami. 1998 je skutečným podkladem složení; určené novější vydání nebylo ověřeno, shoda mezi vydáními se nepředpokládá. Nb≥0+8×(C), a současně ≤1; společné ověření podle naměřeného složení téže tavby a dávky, nikoli nezávislou kombinací horních mezí jednotlivých prvků.

Kombinovaná omezení

Omezení kombinací prvků
  • Požadavek
    Nb≥0+8×(C), a současně ≤1
    Koeficient prvku
    Nb
    1
    C
    -8
    Dolní mez
    0

Vysvětlení ověření

Aktuální složení vychází z původního vydání 1998; originál určeného novějšího vydání nebyl ověřen a shoda mezi vydáními se nepředpokládá.

347H · ASTM A358/A358M-2024

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Kategorie materiálu
Korozivzdorná ocel
Podkategorie
Austenitická korozivzdorná ocel
Forma materiálu
Reference svařovaných trubek
Vysvětlení stavu původního záznamu
Historická citovaná tabulka byla ověřena
Vydání normy
ASTM A240/A240M-2014
Umístění v tabulce
Tabulka1 a poznámky pod čarou A–O
Fyzická strana PDF
1、3、6

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

Záznam složení

PrvekPožadavky na složení
C0.04 ~ 0.1
Mn≤ 2.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.045 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 0.75 (dolní mez neuvedena)
Cr17.0 ~ 19.0
Ni9.0 ~ 13.0
Nb≤ 1 (dolní mez neuvedena)

Meze použitelnosti

Aktuální chemické složení používá pouze ověřené rozsahy základního materiálu z originálu ASTM A240/A240M—2014. Použitelné vydání normy složení a úplné požadavky pro A358—2024 dosud nebyly ověřeny, shoda s novějším vydáním se tím nepotvrzuje. A358—2024, článek 6.1.1, odkazuje na základní materiál A240/A240M; článek 7.2 má samostatné požadavky na přídavný kov pro svařování. Aktuálně není k dispozici složení svaru ani směsné složení celé trubky. Class 1 je třída svařování a radiografické kontroly, nikoli samostatná chemická značka. Záznam neprokazuje schopnost dodávat svařované trubky; přidružený produkt drátu také neznamená přímou dostupnost svařovaných trubek A358. Tavbové složení tabulky 1 v hmotnostních procentech %; jednotlivá hodnota bez rozsahu nebo dolní meze je horní mez, nestanovené prvky se nedoplňují nulou. Cb a Nb jsou tentýž prvek; při současném vzorci a pevné mezi se používá přísnější mez. Norma pro plechy, tenké plechy a pásy; použití drátu pro pěchování za studena a skutečné dodávky je nutné ověřit samostatně. Článek 4.1 navíc vyžaduje splnění příslušných ustanovení ASTM A480/A480M. Tento záznam zobrazuje tavbové složení tabulky 1, neznamená dokončené ověření A480 a všech požadavků přejímky výrobku. Ostatní prvky původní tabulky: Cb 8 × C „min“, 1.00 „max“; konkrétní propojené požadavky viz omezení níže.

Podmínky složení

Aktuální chemické složení používá pouze ověřené rozsahy základního materiálu z originálu ASTM A240/A240M—2014. Použitelné vydání normy složení a úplné požadavky pro A358—2024 dosud nebyly ověřeny, shoda s novějším vydáním se tím nepotvrzuje. A358—2024, článek 6.1.1, odkazuje na základní materiál A240/A240M; článek 7.2 má samostatné požadavky na přídavný kov pro svařování. Aktuálně není k dispozici složení svaru ani směsné složení celé trubky. Class 1 je třída svařování a radiografické kontroly, nikoli samostatná chemická značka. Záznam neprokazuje schopnost dodávat svařované trubky; přidružený produkt drátu také neznamená přímou dostupnost svařovaných trubek A358. Tavbové složení tabulky 1 v hmotnostních procentech %; jednotlivá hodnota bez rozsahu nebo dolní meze je horní mez, nestanovené prvky se nedoplňují nulou. Cb a Nb jsou tentýž prvek; při současném vzorci a pevné mezi se používá přísnější mez. Norma pro plechy, tenké plechy a pásy; použití drátu pro pěchování za studena a skutečné dodávky je nutné ověřit samostatně. Článek 4.1 navíc vyžaduje splnění příslušných ustanovení ASTM A480/A480M. Tento záznam zobrazuje tavbové složení tabulky 1, neznamená dokončené ověření A480 a všech požadavků přejímky výrobku. Ostatní prvky původní tabulky: Cb 8 × C „min“, 1.00 „max“; konkrétní propojené požadavky viz omezení níže.

Kombinovaná omezení

Omezení kombinací prvků
  • Koeficient prvku
    Nb
    1
    C
    -8
    Dolní mez
    0
    Horní mez
    Není uvedeno
    Požadavek
    Nb≥8×C
Prvky vyžadující potvrzení údaji z téže tavby a dávky

    Vysvětlení ověření

    Referenční základní materiál staršího vydání: ASTM A240/A240M—2014; svar a použitelné vydání A358—2024 nebyly ověřeny.

    347H · Katalog z oficiálního webu Walsin Lihwa (ocelové polotovary a tyče; název souboru 2024, číslo původního vydání není uvedeno)

    Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

    Kategorie materiálu
    Korozivzdorná ocel
    Podkategorie
    Korozivzdorná ocel
    Forma materiálu
    Tyče
    Vysvětlení stavu původního záznamu
    Původní text výrobce byl ověřen
    Vydání dokumentu
    Soubor z oficiálního webu 2024_Walsin_Catalog_YT-JY-1.pdf; uvnitř dokumentu není uvedeno datum vydání ani jeho číslo
    Název dokumentu
    Dostupné značky korozivzdorných ocelí a chemické složení — pro předvalky a tyče z korozivzdorné oceli
    Umístění v tabulce
    Srovnávací tabulka druhů ocelí a chemického složení
    Fyzická strana PDF
    7
    Jednotka
    Hodnoty v původní tabulce jsou vyjádřeny v procentech; konkrétní základ viz vysvětlení zdroje
    Typ analýzy
    Typ analýzy není uveden
    Výrobce
    Walsin Lihwa / Walsin Lihwa

    Zdrojový dokument

    Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

    Odhad rozsahu podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky; použitelnost vzorce je nutné přezkoumat podle účelu a technologického postupu.

    IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
    Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
    CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

    Záznam složení

    PrvekPožadavky na složení
    C0.04 ~ 0.1
    Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
    Mn≤ 2.0 (dolní mez neuvedena)
    P≤ 0.045 (dolní mez neuvedena)
    S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
    Ni9.0 ~ 13.0
    Cr17.0 ~ 19.0
    Nb≤ 1.1 (dolní mez neuvedena)

    Meze použitelnosti

    Katalog z oficiálního webu Walsin Lihwa, strana 7 souboru PDF / tištěná strana 10, řádek 32. Tabulka složení výrobce v %, pro ocelové předvalky a tyče; typ analýzy není uveden. Název souboru na oficiálním webu obsahuje 2024, uvnitř není uvedeno číslo vydání. Nejde o ověřené vydání porovnávané normy ani o záruku dodávky naší společnosti. Podmínka: Přepis zdroje: Nb=8*C-1.1. Znak rozsahu původní tabulky byl v přepisu nahrazen spojovníkem; označuje rozsah, nikoli odčítání. Dolní mez je propojena se stejnou naměřenou analýzou a nenahrazuje se pevnou hodnotou; druhý krajní bod je horní mez.

    Podmínky složení

    Původní tabulka uvádí Chemical Composition (%); nerozlišuje tavbovou / výrobkovou analýzu a nelze předpokládat záruku podle odpovídající normy. / Srovnávací sloupec uvádí názvové protějšky v podkladech výrobce; rok normy není uveden a nepovyšují se na ověřené normové záznamy ASTM/GB/JIS/EN/RCC-M. / Různé podmínky S, Ni a Ti/Nb stejnojmenných značek jsou zachovány po původních řádcích; pomlčky nejsou nula. / Nb=8*C-1.1; dolní mez je vázaná, vzorec se nemění na pevnou hodnotu. Spojovací pomlčka v tomto přepisu označuje rozsah k horní mezi, nikoli odčítání.

    Kombinovaná omezení

    Omezení kombinací prvků
    • Koeficient prvku
      Nb
      1
      C
      -8.0
      Dolní mez
      0

    Vysvětlení ověření

    Složení, řádky s různými podmínkami a provázané požadavky byly porovnány s původními obrazy buňku po buňce; anomální řádek označený 303 na straně 10 byl vyloučen.

    347H · ASTM A959-2004

    Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy

    Kategorie materiálu
    Korozivzdorná ocel
    Podkategorie
    Austenitická korozivzdorná ocel
    Forma materiálu
    Záznam referenčních údajů
    Stav ověření
    Referenční údaje, původní text není ověřen

    Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

    IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
    Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
    CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

    Záznam složení

    PrvekPožadavky na složení
    C0.04 ~ 0.1
    Cr17 ~ 19
    Mn≤ 2 (dolní mez neuvedena)
    Nb0.32 ~ 1.1
    Ni9 ~ 13
    P≤ 0.045 (dolní mez neuvedena)
    S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
    Si≤ 1 (dolní mez neuvedena)

    Meze použitelnosti

    Shoda v databázi materiálů nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani pevnost hotového výrobku; potvrzení vyžaduje stav drátu, deformaci, tepelné zpracování a zkoušky skutečného materiálu.

    347H · ASTM A959-2019

    Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy

    Kategorie materiálu
    Korozivzdorná ocel
    Podkategorie
    Austenitická korozivzdorná ocel
    Forma materiálu
    Záznam referenčních údajů
    Stav ověření
    Referenční údaje, původní text není ověřen

    Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

    IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
    Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
    CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

    Záznam složení

    PrvekPožadavky na složení
    C0.04 ~ 0.1
    Cr17 ~ 19
    Mn≤ 2 (dolní mez neuvedena)
    Ni9 ~ 12
    P≤ 0.045 (dolní mez neuvedena)
    S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
    Si≤ 1 (dolní mez neuvedena)

    Meze použitelnosti

    Shoda v databázi materiálů nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani pevnost hotového výrobku; potvrzení vyžaduje stav drátu, deformaci, tepelné zpracování a zkoušky skutečného materiálu.

    WhatsApp Technický dotaz →
    Použití obrázků a obsahu · Creation Group