26CR18MN12SI2N — Údaje o materiálu
Počet zdrojových záznamů: 2. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.
Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.
Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro 26CR18MN12SI2N →Posouzení požadavků na materiál
Hledáte materiál 26CR18MN12SI2N?
Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.
Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.
Ponechte vyplněné údaje a zkuste to později nebo kontaktujte website@chqwire.net. Pokud jste již obdrželi potvrzení, neodesílejte požadavky znovu.
26Cr18Mn12Si2N · GB /T 20878-2007
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Austenitické korozivzdorné a žáruvzdorné oceli
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- GB/T 20878—2007
- Umístění v tabulce
- Tabulka 1, pořadové číslo 7
- Fyzická strana PDF
- 5
- Jednotka
- Hmotnostní podíl (wt%)
- Typ analýzy
- Požadavky normy na složení
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.22 ~ 0.3 |
| Si | 1.4 ~ 2.2 |
| Mn | 10.5 ~ 12.5 |
| P | ≤ 0.05 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 17 ~ 19 |
| N | 0.22 ~ 0.33 |
Meze použitelnosti
Tabulka 1, hmotnostní podíly složení wt%; hodnoty bez rozsahu jsou maxima. Norma upravuje označení a složení korozivzdorných a žáruvzdorných ocelí, nikoli odvození vhodnosti pro pěchování za studena či skutečné dodávky. GB/T 20878—2007 je historické vydání; záznam nenahrazuje ověření platné normy, smlouvy a použitelnosti materiálu.
Podmínky složení
Tabulka 1, složení v hmotnostních podílech wt%; hodnoty bez rozsahu jsou maximální. Norma je specifikací značek a složení korozivzdorných a žáruvzdorných ocelí; nelze z ní odvozovat vhodnost pro pěchování za studena ani skutečné dodání.
Vysvětlení ověření
Původní text historického vydání GB/T 20878—2007, tabulka 1, pořadové číslo 7; ověřeno ze skenu všech 45 stran. Norma byla zrušena; meze použitelnosti staršího vydání zůstávají zachovány.26Cr18Mn12Si2N · GB/T 1221-2007
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Žáruvzdorná ocel
- Podkategorie
- Austenitická žáruvzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- GB/T 1221-2007
- Umístění v tabulce
- Tabulka 4 a poznámky; 7.1
- Fyzická strana PDF
- 6、7、8
- Jednotka
- Hmotnostní podíl (wt%)
- Typ analýzy
- Tavbová analýza, nikoli kontrolní analýza výrobku
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.22 ~ 0.3 |
| Si | 1.4 ~ 2.2 |
| Mn | 10.5 ~ 12.5 |
| P | ≤ 0.05 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 17 ~ 19 |
| N | 0.22 ~ 0.33 |
Meze použitelnosti
GB/T1221—2007, tabulka 4, tavbová analýza v hmotnostních podílech wt%; skutečné vydání 2007 zůstává evidováno samostatně. Norma pro tyče ze žáruvzdorných ocelí; shoda chemického složení nezaručuje dodávku drátu pro pěchování za studena, stav tepelného zpracování, mechanické vlastnosti ani vlastnosti při vysokých teplotách. Podle poznámky k tabulce jde kromě výslovných rozsahů a minim o maxima; pomlčka je nestanovený údaj, nikoli 0. Přípustné odchylky chemického složení výrobku podle 7.1.2 se ověřují samostatně podle GB/T222 a přímo nerozšiřují tavbové meze. Záznam zachovává původní kategorii žáruvzdorné oceli; použitelnost běžného svařovacího uhlíkového ekvivalentu nebyla samostatně ověřena, automaticky se nepočítá.
Podmínky složení
GB/T1221—2007, tabulka 4, tavbová analýza v hmotnostních podílech wt%; skutečné vydání 2007 zůstává evidováno samostatně. Norma pro tyče ze žáruvzdorných ocelí; shoda chemického složení nezaručuje dodávku drátu pro pěchování za studena, stav tepelného zpracování, mechanické vlastnosti ani vlastnosti při vysokých teplotách. Podle poznámky k tabulce jde kromě výslovných rozsahů a minim o maxima; pomlčka je nestanovený údaj, nikoli 0. Přípustné odchylky chemického složení výrobku podle 7.1.2 se ověřují samostatně podle GB/T222 a přímo nerozšiřují tavbové meze. Záznam zachovává původní kategorii žáruvzdorné oceli; použitelnost běžného svařovacího uhlíkového ekvivalentu nebyla samostatně ověřena, automaticky se nepočítá.