20CRAH — Údaje o materiálu
Počet zdrojových záznamů: 1. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.
Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.
Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro 20CRAH →Posouzení požadavků na materiál
Hledáte materiál 20CRAH?
Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.
Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.
Ponechte vyplněné údaje a zkuste to později nebo kontaktujte website@chqwire.net. Pokud jste již obdrželi potvrzení, neodesílejte požadavky znovu.
20CrAH · GB/T 5216-2004
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- GB/T 5216-2004
- Umístění v tabulce
- Tabulka 1/2 a poznámky a–c, 6.1; 15CrMoH zahrnuje změnu č. 1.
- Fyzická strana PDF
- 1、6、7
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.
Výchozí tavbová analýza podle tabulky 1/2
Na požadavek odběratele provedení s částečně zlepšenou obrobitelností, S .020–.035%; před H v označení se vloží S
Tváření za tepla, Cu≤.20%
Tváření za tepla, Cu≤.20%; na požadavek odběratele provedení s částečně zlepšenou obrobitelností, S .020–.035%; před H v označení se vloží S
Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.17 ~ 0.23 |
| Si | 0.17 ~ 0.37 |
| Mn | 0.5 ~ 0.85 |
| Cr | 0.7 ~ 1.1 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
GB/T5216-2004, původní tabulky 1/2 a 6.1: Hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%; zachováno skutečné vydání 2004. U oceli vyšší jakosti se podle tabulky 1, poznámky a vkládá A před H (například 40CrAH). P/S a zbytkové Cu/Cr/Ni jednotlivých tříd se řídí tabulkou 2, bez směšování s vydáním 2014. Podle 6.1.3 platí pro tváření za tepla Cu≤.20. Požaduje-li odběratel S .020–.035, vkládá se S před H; dovolená úchylka síry ±.005 je uvedena samostatně a nerozšiřuje výchozí rozsah. Tabulkové legující rozsahy mají přednost před zbytkovými maximy tabulky 2; prázdná nestanovená pole nejsou nula. Pásma prokalitelnosti H/HH/HL, dodací stav, tvrdost a vhodnost pro technologii pěchování za studena se ověřují samostatně, bez automatického vytvoření dodávaného výrobku.
Podmínky složení
GB/T5216-2004, původní tabulky 1/2 a 6.1: Hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%; zachováno skutečné vydání 2004. U oceli vyšší jakosti se podle tabulky 1, poznámky a vkládá A před H (například 40CrAH). P/S a zbytkové Cu/Cr/Ni jednotlivých tříd se řídí tabulkou 2, bez směšování s vydáním 2014. Podle 6.1.3 platí pro tváření za tepla Cu≤.20. Požaduje-li odběratel S .020–.035, vkládá se S před H; dovolená úchylka síry ±.005 je uvedena samostatně a nerozšiřuje výchozí rozsah. Tabulkové legující rozsahy mají přednost před zbytkovými maximy tabulky 2; prázdná nestanovená pole nejsou nula. Pásma prokalitelnosti H/HH/HL, dodací stav, tvrdost a vhodnost pro technologii pěchování za studena se ověřují samostatně, bez automatického vytvoření dodávaného výrobku.
Původní záznam podmíněné větve
Výchozí tavbová analýza podle tabulky 1/2
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.17 ~ 0.23 |
| Si | 0.17 ~ 0.37 |
| Mn | 0.5 ~ 0.85 |
| Cr | 0.7 ~ 1.1 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
Na požadavek odběratele provedení s částečně zlepšenou obrobitelností, S .020–.035%; před H v označení se vloží S
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.17 ~ 0.23 |
| Si | 0.17 ~ 0.37 |
| Mn | 0.5 ~ 0.85 |
| Cr | 0.7 ~ 1.1 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | 0.02 ~ 0.035 |
| Cu | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
Tváření za tepla, Cu≤.20%
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.17 ~ 0.23 |
| Si | 0.17 ~ 0.37 |
| Mn | 0.5 ~ 0.85 |
| Cr | 0.7 ~ 1.1 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.2 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
Tváření za tepla, Cu≤.20%; na požadavek odběratele provedení s částečně zlepšenou obrobitelností, S .020–.035%; před H v označení se vloží S
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.17 ~ 0.23 |
| Si | 0.17 ~ 0.37 |
| Mn | 0.5 ~ 0.85 |
| Cr | 0.7 ~ 1.1 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | 0.02 ~ 0.035 |
| Cu | ≤ 0.2 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |