← Zpět na předchozí stranuKatalog značek materiálů

18NICRMO14-6 — Údaje o materiálu

Počet zdrojových záznamů: 4. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.

Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.

Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro 18NICRMO14-6 →

Posouzení požadavků na materiál

Hledáte materiál 18NICRMO14-6?

Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.

Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.

Prohlédnout výrobky a možnosti zpracování

18NiCrMo14-6 · ISO 683-17-2014

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Kategorie materiálu
Ložisková ocel
Podkategorie
Ložisková ocel
Forma materiálu
Záznam referenčních údajů
Charakter údajů o složení
Složení pro tavbovou analýzu podle normy
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text normy byl ověřen
Vydání normy
ISO 683-17-2014
Umístění v tabulce
Tabulka 3 a poznámky a–k
Fyzická strana PDF
14、16
Jednotka
Hmotnostní podíl wt%
Typ analýzy
Tavbová analýza; analýza kyslíku samostatně podle volby výrobce

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.

Výchozí tavbové složení původní tabulky; volba výrobce: kyslík při tavbové analýze ≤0.002%
Podmínky použitelnosti tří vzorců svařovacího uhlíkového ekvivalentu pro jednotlivé skupiny ložiskových ocelí dosud nebyly potvrzeny vzorec po vzorci. Zobrazuje se pouze složení, uhlíkový ekvivalent pro rozsah podle normy se automaticky neuvádí.
Výchozí tavbové složení původní tabulky; dohoda o obrobitelnosti: S≤0.030%; volba výrobce: kyslík při tavbové analýze ≤0.002%
Podmínky použitelnosti tří vzorců svařovacího uhlíkového ekvivalentu pro jednotlivé skupiny ložiskových ocelí dosud nebyly potvrzeny vzorec po vzorci. Zobrazuje se pouze složení, uhlíkový ekvivalent pro rozsah podle normy se automaticky neuvádí.
Výchozí tavbové složení původní tabulky; volba výrobce: kyslík při kontrolní analýze výrobku ≤0.002%. Údaj se nesmí použít pro posouzení kyslíku v tavbové analýze
Podmínky použitelnosti tří vzorců svařovacího uhlíkového ekvivalentu pro jednotlivé skupiny ložiskových ocelí dosud nebyly potvrzeny vzorec po vzorci. Zobrazuje se pouze složení, uhlíkový ekvivalent pro rozsah podle normy se automaticky neuvádí.
Výchozí tavbové složení původní tabulky; dohoda o obrobitelnosti: S≤0.030%; volba výrobce: kyslík při kontrolní analýze výrobku ≤0.002%. Údaj se nesmí použít pro posouzení kyslíku v tavbové analýze
Podmínky použitelnosti tří vzorců svařovacího uhlíkového ekvivalentu pro jednotlivé skupiny ložiskových ocelí dosud nebyly potvrzeny vzorec po vzorci. Zobrazuje se pouze složení, uhlíkový ekvivalent pro rozsah podle normy se automaticky neuvádí.

Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)

PrvekPožadavky na složení
C0.15 ~ 0.2
Si≤ 0.4 (dolní mez neuvedena)
Mn0.4 ~ 0.7
P≤ 0.025 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
Cr1.3 ~ 1.6
Mo0.15 ~ 0.25
Ni3.25 ~ 3.75
Al≤ 0.05 (dolní mez neuvedena)
Cu≤ 0.3 (dolní mez neuvedena)

Meze použitelnosti

ISO 683-17-2014, původní tabulka 3 a poznámky pod čarou byly ověřeny; tabulka 3 původního vydání uvádí tavbovou analýzu, hmotnostní podíly wt%. Nestanovené prvky se nepovažují za 0; úchylky výrobkové analýzy se řídí samostatně tabulkou 4 a nerozšiřují výchozí tavbový rozsah.

Podmínky složení

Původní tabulka 3, tavbová analýza v hmotnostních podílech wt%; nestanovené prvky nejsou 0. Výrobkové úchylky se řídí zvlášť tabulkou 4 a nerozšiřují výchozí tavbový rozsah. / Neuvedené prvky se kromě dokončení tavby nesmějí bez souhlasu kupujícího záměrně přidávat. / Poznámka b dovoluje malé úchylky pouze u značek s požadavkem na prokalitelnost, s výjimkou P/S; C nesmí překročit ±0.01%, ostatní tabulku 4. Výchozí tavbový rozsah se automaticky neuvolňuje. / Kategorie ložiskové oceli nezaručuje vhodnost pro pěchování za studena, mechanické vlastnosti ani dodání. / Poznámka f: dezoxidace / řízení vměstků pomocí Ca nebo slitin vápníku vyžaduje výslovné schválení kupujícího. Poznámka h: maximum Ti vyžaduje dohodu při poptávce a objednání a neuvedená hodnota se nevymýšlí. / Poznámka g: výrobce může zvolit tavbovou nebo výrobkovou analýzu kyslíku; požadavky na výrobkový kyslík jsou zachovány samostatně a nevydávají se za tavbovou analýzu. / Pouze tento řádek je v tabulce označen e: při přednostní obrobitelnosti lze dohodnout S≤0.030%; bez dohody platí výchozí podmínky. / Platnost tří vzorců svařovacího uhlíkového ekvivalentu pro jednotlivé skupiny ložiskových ocelí dosud nebyla ověřena pro každý vzorec; zobrazuje se pouze složení bez automatického uhlíkového ekvivalentu z normových rozsahů.

Podmíněné požadavky

Původní záznam podmíněné větve

Výchozí tavbové složení původní tabulky; volba výrobce: kyslík při tavbové analýze ≤0.002%

PrvekPožadavky na složení
C0.15 ~ 0.2
Si≤ 0.4 (dolní mez neuvedena)
Mn0.4 ~ 0.7
P≤ 0.025 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
Cr1.3 ~ 1.6
Mo0.15 ~ 0.25
Ni3.25 ~ 3.75
Al≤ 0.05 (dolní mez neuvedena)
Cu≤ 0.3 (dolní mez neuvedena)
O≤ 0.002 (dolní mez neuvedena)
Podmínky analýzy kyslíku
Tavbová analýza

Výchozí tavbové složení původní tabulky; dohoda o obrobitelnosti: S≤0.030%; volba výrobce: kyslík při tavbové analýze ≤0.002%

PrvekPožadavky na složení
C0.15 ~ 0.2
Si≤ 0.4 (dolní mez neuvedena)
Mn0.4 ~ 0.7
P≤ 0.025 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Cr1.3 ~ 1.6
Mo0.15 ~ 0.25
Ni3.25 ~ 3.75
Al≤ 0.05 (dolní mez neuvedena)
Cu≤ 0.3 (dolní mez neuvedena)
O≤ 0.002 (dolní mez neuvedena)
Podmínky analýzy kyslíku
Tavbová analýza

Výchozí tavbové složení původní tabulky; volba výrobce: kyslík při kontrolní analýze výrobku ≤0.002%. Údaj se nesmí použít pro posouzení kyslíku v tavbové analýze

PrvekPožadavky na složení
C0.15 ~ 0.2
Si≤ 0.4 (dolní mez neuvedena)
Mn0.4 ~ 0.7
P≤ 0.025 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
Cr1.3 ~ 1.6
Mo0.15 ~ 0.25
Ni3.25 ~ 3.75
Al≤ 0.05 (dolní mez neuvedena)
Cu≤ 0.3 (dolní mez neuvedena)
Podmínky analýzy kyslíku
Kontrolní analýza výrobku
Samostatný požadavek na analýzu kyslíku ve výrobku
Prvek
O
Horní mez
0.002
Jednotka
wt%
Typ analýzy
Kontrolní analýza výrobku

Výchozí tavbové složení původní tabulky; dohoda o obrobitelnosti: S≤0.030%; volba výrobce: kyslík při kontrolní analýze výrobku ≤0.002%. Údaj se nesmí použít pro posouzení kyslíku v tavbové analýze

PrvekPožadavky na složení
C0.15 ~ 0.2
Si≤ 0.4 (dolní mez neuvedena)
Mn0.4 ~ 0.7
P≤ 0.025 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Cr1.3 ~ 1.6
Mo0.15 ~ 0.25
Ni3.25 ~ 3.75
Al≤ 0.05 (dolní mez neuvedena)
Cu≤ 0.3 (dolní mez neuvedena)
Podmínky analýzy kyslíku
Kontrolní analýza výrobku
Samostatný požadavek na analýzu kyslíku ve výrobku
Prvek
O
Horní mez
0.002
Jednotka
wt%
Typ analýzy
Kontrolní analýza výrobku

Je nutné vybrat podmíněnou větev

Ano

Vysvětlení ověření

Tato skupina byla porovnána s německými původními obrazy DIN2015 a anglickými původními obrazy ISO2014. Samostatné zdroje jednotlivých vydání zůstávají zachovány; opravena starší označení / hodnoty a rozsah použitelnosti poznámek.

18NiCrMo14-6 · Katalog výrobků Ovako CO-117 ENG 24:07 (2024)

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Kategorie materiálu
Legovaná ocel
Podkategorie
Legovaná ocel
Forma materiálu
Tyče, trubky, kroužky a předtvary
Charakter údajů o složení
Typické / jmenovité hodnoty výrobce, nikoli zaručený rozsah
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text výrobce byl ověřen
Vydání dokumentu
CO-117 ENG 24:07 ©Ovako 2024
Název dokumentu
Produktový katalog Ovako
Fyzická strana PDF
43
Jednotka
Podle údajů téhož výrobce interpretováno jako hmotnostní podíl (%); tato tabulka jednotku výslovně neuvádí
Typ analýzy
Typická analýza složení
Výrobce
Ovako

Zdrojový dokument

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

Typické jednotlivé hodnoty výrobce slouží pouze jako podklad pro složení, nikoli pro odhad rozsahu. Nejde o hodnoty zaručené normou ani naměřené hodnoty tavby a dávky; použitelnost vzorce je nutné přezkoumat podle účelu a technologického postupu.

IIW / CEV: Typické / jmenovité jednotlivé hodnoty výrobce jsou uvedeny pouze pro orientaci; uhlíkový ekvivalent pro rozsah podle normy se nepočítá
Pcm (Ito–Bessyo): Typické / jmenovité jednotlivé hodnoty výrobce jsou uvedeny pouze pro orientaci; uhlíkový ekvivalent pro rozsah podle normy se nepočítá
CET: Typické / jmenovité jednotlivé hodnoty výrobce jsou uvedeny pouze pro orientaci; uhlíkový ekvivalent pro rozsah podle normy se nepočítá

Záznam složení

PrvekPožadavky na složení
CTypická / jmenovitá hodnota 0.18 (nejde o zaručený rozsah)
SiTypická / jmenovitá hodnota 0.3 (nejde o zaručený rozsah)
MnTypická / jmenovitá hodnota 0.5 (nejde o zaručený rozsah)
CrTypická / jmenovitá hodnota 1.4 (nejde o zaručený rozsah)
MoTypická / jmenovitá hodnota 0.2 (nejde o zaručený rozsah)
NiTypická / jmenovitá hodnota 3.3 (nejde o zaručený rozsah)

Meze použitelnosti

Katalog výrobků Ovako 2024, strana 43 souboru PDF; typické hodnoty výrobce označené „Typical analysis“, pouze jako podklad pro složení. Původní záhlaví jednotku výslovně neuvádí; podle údajů výrobce se interpretuje jako hmotnostní podíl %. Nejde o hodnoty zaručené normou ani naměřené hodnoty tavby a dávky; nepoužívají se pro reverzní vyhledávání podle mezí ani pro uhlíkový ekvivalent. Prázdné položky ani samotné názvy prvků v poli „Other“ neopravňují k doplnění 0. Kód výrobce: 255.

Podmíněné požadavky

Vysvětlení ověření

Původní tabulka 2021 s 170 řádky byla vizuálně ověřena. Hodnoty odpovídajících původních buněk 2024 se nezměnily; rozdíly rozpoznávání je nutné přezkoumat samostatně. Řádky s rozpornými hodnotami pro stejné označení byly vyloučeny a hodnoty se nesměšují mezi kapitolami.

Poznámky ke zdroji

Pro velké ložiskové a převodové součásti

18NiCrMo14-6 · Katalog výrobků Ovako CO-117 ENG 24:07 (2024)

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Kategorie materiálu
Legovaná ocel
Podkategorie
Legovaná ocel
Forma materiálu
Tyče, trubky, kroužky a předtvary
Charakter údajů o složení
Typické / jmenovité hodnoty výrobce, nikoli zaručený rozsah
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text výrobce byl ověřen
Vydání dokumentu
CO-117 ENG 24:07 ©Ovako 2024
Název dokumentu
Produktový katalog Ovako
Fyzická strana PDF
66
Jednotka
Podle údajů téhož výrobce interpretováno jako hmotnostní podíl (%); tato tabulka jednotku výslovně neuvádí
Typ analýzy
Typická analýza složení
Výrobce
Ovako

Zdrojový dokument

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

Typické jednotlivé hodnoty výrobce slouží pouze jako podklad pro složení, nikoli pro odhad rozsahu. Nejde o hodnoty zaručené normou ani naměřené hodnoty tavby a dávky; použitelnost vzorce je nutné přezkoumat podle účelu a technologického postupu.

IIW / CEV: Typické / jmenovité jednotlivé hodnoty výrobce jsou uvedeny pouze pro orientaci; uhlíkový ekvivalent pro rozsah podle normy se nepočítá
Pcm (Ito–Bessyo): Typické / jmenovité jednotlivé hodnoty výrobce jsou uvedeny pouze pro orientaci; uhlíkový ekvivalent pro rozsah podle normy se nepočítá
CET: Typické / jmenovité jednotlivé hodnoty výrobce jsou uvedeny pouze pro orientaci; uhlíkový ekvivalent pro rozsah podle normy se nepočítá

Záznam složení

PrvekPožadavky na složení
CTypická / jmenovitá hodnota 0.18 (nejde o zaručený rozsah)
SiTypická / jmenovitá hodnota 0.3 (nejde o zaručený rozsah)
MnTypická / jmenovitá hodnota 0.5 (nejde o zaručený rozsah)
CrTypická / jmenovitá hodnota 1.4 (nejde o zaručený rozsah)
MoTypická / jmenovitá hodnota 0.2 (nejde o zaručený rozsah)
NiTypická / jmenovitá hodnota 3.3 (nejde o zaručený rozsah)

Meze použitelnosti

Katalog výrobků Ovako 2024, strana 66 souboru PDF; typické hodnoty výrobce označené „Typical analysis“, pouze jako podklad pro složení. Původní záhlaví jednotku výslovně neuvádí; podle údajů výrobce se interpretuje jako hmotnostní podíl %. Nejde o hodnoty zaručené normou ani naměřené hodnoty tavby a dávky; nepoužívají se pro reverzní vyhledávání podle mezí ani pro uhlíkový ekvivalent. Prázdné položky ani samotné názvy prvků v poli „Other“ neopravňují k doplnění 0. Kód výrobce: 255.

Podmíněné požadavky

Vysvětlení ověření

Původní tabulka 2021 s 170 řádky byla vizuálně ověřena. Hodnoty odpovídajících původních buněk 2024 se nezměnily; rozdíly rozpoznávání je nutné přezkoumat samostatně. Řádky s rozpornými hodnotami pro stejné označení byly vyloučeny a hodnoty se nesměšují mezi kapitolami.

Poznámky ke zdroji

Cementační ocel s vysokou prokalitelností, dostupná jako IQ i BQ

18NiCrMo14-6 · DIN EN ISO 683-17-2015

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Kategorie materiálu
Ložisková ocel
Podkategorie
Ložisková ocel
Forma materiálu
Záznam referenčních údajů
Charakter údajů o složení
Složení pro tavbovou analýzu podle normy
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text normy byl ověřen
Vydání normy
DIN EN ISO 683-17:2015-02
Umístění v tabulce
Tabulka 3 a poznámky pod čarou a–k
Fyzická strana PDF
18、19
Jednotka
Hmotnostní podíl wt%
Typ analýzy
Tavbová analýza; analýza kyslíku samostatně podle volby výrobce

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.

Výchozí tavbové složení původní tabulky; volba výrobce: kyslík při tavbové analýze ≤0.002%
Podmínky použitelnosti tří vzorců svařovacího uhlíkového ekvivalentu pro jednotlivé skupiny ložiskových ocelí dosud nebyly potvrzeny vzorec po vzorci. Zobrazuje se pouze složení, uhlíkový ekvivalent pro rozsah podle normy se automaticky neuvádí.
Výchozí tavbové složení původní tabulky; dohoda o obrobitelnosti: S≤0.030%; volba výrobce: kyslík při tavbové analýze ≤0.002%
Podmínky použitelnosti tří vzorců svařovacího uhlíkového ekvivalentu pro jednotlivé skupiny ložiskových ocelí dosud nebyly potvrzeny vzorec po vzorci. Zobrazuje se pouze složení, uhlíkový ekvivalent pro rozsah podle normy se automaticky neuvádí.
Výchozí tavbové složení původní tabulky; volba výrobce: kyslík při kontrolní analýze výrobku ≤0.002%. Údaj se nesmí použít pro posouzení kyslíku v tavbové analýze
Podmínky použitelnosti tří vzorců svařovacího uhlíkového ekvivalentu pro jednotlivé skupiny ložiskových ocelí dosud nebyly potvrzeny vzorec po vzorci. Zobrazuje se pouze složení, uhlíkový ekvivalent pro rozsah podle normy se automaticky neuvádí.
Výchozí tavbové složení původní tabulky; dohoda o obrobitelnosti: S≤0.030%; volba výrobce: kyslík při kontrolní analýze výrobku ≤0.002%. Údaj se nesmí použít pro posouzení kyslíku v tavbové analýze
Podmínky použitelnosti tří vzorců svařovacího uhlíkového ekvivalentu pro jednotlivé skupiny ložiskových ocelí dosud nebyly potvrzeny vzorec po vzorci. Zobrazuje se pouze složení, uhlíkový ekvivalent pro rozsah podle normy se automaticky neuvádí.

Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)

PrvekPožadavky na složení
C0.15 ~ 0.2
Si≤ 0.4 (dolní mez neuvedena)
Mn0.4 ~ 0.7
P≤ 0.025 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
Cr1.3 ~ 1.6
Mo0.15 ~ 0.25
Ni3.25 ~ 3.75
Al≤ 0.05 (dolní mez neuvedena)
Cu≤ 0.3 (dolní mez neuvedena)

Meze použitelnosti

Tabulka 3 originálu DIN EN ISO 683-17:2015-02 a poznámky pod čarou byly ověřeny. Tabulka 3 původního vydání uvádí tavbovou analýzu v hmotnostních podílech wt%; nestanovené prvky se nepovažují za 0. Odchylky kontrolní analýzy výrobku samostatně podle tabulky 4, bez rozšíření výchozího tavbového rozsahu.

Podmínky složení

Původní tabulka 3, tavbová analýza v hmotnostních podílech wt%; nestanovené prvky nejsou 0. Výrobkové úchylky se řídí zvlášť tabulkou 4 a nerozšiřují výchozí tavbový rozsah. / Neuvedené prvky se kromě dokončení tavby nesmějí bez souhlasu kupujícího záměrně přidávat. / Poznámka b dovoluje malé úchylky pouze u značek s požadavkem na prokalitelnost, s výjimkou P/S; C nesmí překročit ±0.01%, ostatní tabulku 4. Výchozí tavbový rozsah se automaticky neuvolňuje. / Kategorie ložiskové oceli nezaručuje vhodnost pro pěchování za studena, mechanické vlastnosti ani dodání. / Poznámka f: dezoxidace / řízení vměstků pomocí Ca nebo slitin vápníku vyžaduje výslovné schválení kupujícího. Poznámka h: maximum Ti vyžaduje dohodu při poptávce a objednání a neuvedená hodnota se nevymýšlí. / Poznámka g: výrobce může zvolit tavbovou nebo výrobkovou analýzu kyslíku; požadavky na výrobkový kyslík jsou zachovány samostatně a nevydávají se za tavbovou analýzu. / Pouze tento řádek je v tabulce označen e: při přednostní obrobitelnosti lze dohodnout S≤0.030%; bez dohody platí výchozí podmínky. / Platnost tří vzorců svařovacího uhlíkového ekvivalentu pro jednotlivé skupiny ložiskových ocelí dosud nebyla ověřena pro každý vzorec; zobrazuje se pouze složení bez automatického uhlíkového ekvivalentu z normových rozsahů.

Podmíněné požadavky

Původní záznam podmíněné větve

Výchozí tavbové složení původní tabulky; volba výrobce: kyslík při tavbové analýze ≤0.002%

PrvekPožadavky na složení
C0.15 ~ 0.2
Si≤ 0.4 (dolní mez neuvedena)
Mn0.4 ~ 0.7
P≤ 0.025 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
Cr1.3 ~ 1.6
Mo0.15 ~ 0.25
Ni3.25 ~ 3.75
Al≤ 0.05 (dolní mez neuvedena)
Cu≤ 0.3 (dolní mez neuvedena)
O≤ 0.002 (dolní mez neuvedena)
Podmínky analýzy kyslíku
Tavbová analýza

Výchozí tavbové složení původní tabulky; dohoda o obrobitelnosti: S≤0.030%; volba výrobce: kyslík při tavbové analýze ≤0.002%

PrvekPožadavky na složení
C0.15 ~ 0.2
Si≤ 0.4 (dolní mez neuvedena)
Mn0.4 ~ 0.7
P≤ 0.025 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Cr1.3 ~ 1.6
Mo0.15 ~ 0.25
Ni3.25 ~ 3.75
Al≤ 0.05 (dolní mez neuvedena)
Cu≤ 0.3 (dolní mez neuvedena)
O≤ 0.002 (dolní mez neuvedena)
Podmínky analýzy kyslíku
Tavbová analýza

Výchozí tavbové složení původní tabulky; volba výrobce: kyslík při kontrolní analýze výrobku ≤0.002%. Údaj se nesmí použít pro posouzení kyslíku v tavbové analýze

PrvekPožadavky na složení
C0.15 ~ 0.2
Si≤ 0.4 (dolní mez neuvedena)
Mn0.4 ~ 0.7
P≤ 0.025 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
Cr1.3 ~ 1.6
Mo0.15 ~ 0.25
Ni3.25 ~ 3.75
Al≤ 0.05 (dolní mez neuvedena)
Cu≤ 0.3 (dolní mez neuvedena)
Podmínky analýzy kyslíku
Kontrolní analýza výrobku
Samostatný požadavek na analýzu kyslíku ve výrobku
Prvek
O
Horní mez
0.002
Jednotka
wt%
Typ analýzy
Kontrolní analýza výrobku

Výchozí tavbové složení původní tabulky; dohoda o obrobitelnosti: S≤0.030%; volba výrobce: kyslík při kontrolní analýze výrobku ≤0.002%. Údaj se nesmí použít pro posouzení kyslíku v tavbové analýze

PrvekPožadavky na složení
C0.15 ~ 0.2
Si≤ 0.4 (dolní mez neuvedena)
Mn0.4 ~ 0.7
P≤ 0.025 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Cr1.3 ~ 1.6
Mo0.15 ~ 0.25
Ni3.25 ~ 3.75
Al≤ 0.05 (dolní mez neuvedena)
Cu≤ 0.3 (dolní mez neuvedena)
Podmínky analýzy kyslíku
Kontrolní analýza výrobku
Samostatný požadavek na analýzu kyslíku ve výrobku
Prvek
O
Horní mez
0.002
Jednotka
wt%
Typ analýzy
Kontrolní analýza výrobku

Je nutné vybrat podmíněnou větev

Ano

Vysvětlení ověření

Tato skupina byla porovnána s německými původními obrazy DIN2015 a anglickými původními obrazy ISO2014. Samostatné zdroje jednotlivých vydání zůstávají zachovány; opravena starší označení / hodnoty a rozsah použitelnosti poznámek.
WhatsApp Technický dotaz →
Použití obrázků a obsahu · Creation Group